Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » COVID okozhat székrekedést?

COVID okozhat székrekedést?

Figyelt kérdés
Alapjáraton Én 2-3 naponta járok üríteni WC-re. Péntek óta karanténban vagyok családttag miatt, illetve Hétfőn le is betegedtem, Kedden leteszteltek pozitívra. Viszont ma hirtelen eszembe jutott valami, és így visszagondolva rájöttem, hogy mióta karanténban vagyok (azaz lassan már több mint egy hete) Én nem voltam WC-n. A székrekedés egyetlen tünetét sem mutatom (bár lehet azért nem veszem észre mert némelyik egybeesik a Covid tüneteivel), okozhatja ezt a Covid?

2021. dec. 16. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a hasmenés a jellemző covidnál. Egy hete nem volt székleted? Az nem túl jó. A 2-3 naponta ürítes sem.

Hívd fel az orvosod!

2021. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem normális! 2-3 naponta kulázol? Tele lehetsz méreganyagokkal.

Én amikor covidos voltam, fostam, mint a lakodalmas kutya.

2021. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg csak 2-3 naponta jársz nagydolgozni, extrém lassú az anyagcseréd. Egyáltalán nem egészséges, elvileg minden főétkezés után kellene lennie.(gondolj bele 2-3 napig pang a vastagbeledben a salakanyag)
2021. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen is baromira be van lassulva az anyagcsered, napi minimum egyszer kene wc-re jarnod. Most probalj meg szerezni glicerines kupot, azzal meg talan elkerulheto a beontes, de ha nem sikerul wc-re menned egyaltalan par napon belul,az oriasi baj. Keresd fel az orvosod, ha a kup sem segit (de remeljuk a legjobbakat).

Nem hinnem, hogy ez covid tunet, nekem is hasmenesem volt vegig alatta, viszont okozhatja kozvetve, ha nem nagyon eszel/iszol, nem mozogsz,mert nincs erod, stb.

2021. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem mozogsz, keveset eszel, alapból nem fogsz annyit kulázni.

Ha még lázas is vagy pluszban belédsül a szar, mert kiszáradsz kicsit, akkor azért is ritkábban.

2021. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Azóta sikerült a dolog? Amikor ennyi ideig nem mész el, akkor 1 hét után az egész heti adag egyszerre kijön?? Brutál. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kölesgolyót stb, mert ez így rohadt kellemetlen lehet és egészségtelen. Mozgás, séta stb.
2021. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Igen, tegnap este bevágtam egy fél üveg szilvalekvárt, hajnalban meglett az eredménye
2021. dec. 17. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a folyadék bevitelére is figyelni kellene...

Jobbulást ; minden jót!

2021. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Egyél rostosat és akkor lesz székleted. Meg sok folyadékot kell igyál.
2021. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!