Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek okozhatott maradan...

Szerintetek okozhatott maradandó egészségügyi problémát a pfizer?

Figyelt kérdés
Elöljáróban annyi,hogy másodlagos magas vérnyomásban szenvedek,néha 140 felett van,néha alatta,de sportolással maximálisan kordában tudom tartani.Idén júliusban kaptam meg a második pfizer oltásomat,az első is az volt. Az elsőnél(június eleje) forróság érzet,enyhe láz volt a tünet.A második után 1 hétig semmi sem jelentkezett,de egy hét elteltével a következőkre lettem figyelmes: Indokolatlanul heves szívdobogás,enyhe légszomj,zsibbadás a száj szélén,stb. Az elmúlt hónapokban a tünetek jelentősen mérséklődtek,a tünetek pedig hullámzóak,vissza-vissza térnek. Van hogy hetekig vagy 1 hónapig nincs semmi,utána újra jelentkeznek a tünetek,de minden visszatérésnél egyre enyhébbek. Biciklis futárként dolgozok és a semleges időszakokban semmi különöset nem szoktam érezni,pedig rengeteget bicajozok és lépcsőzök. Orvosnál augusztusban voltam és bár sajnos alaposabb kivizsgálásra nem kaptam akkor időt,de az ultrahang semmi különösebb dolgot nem mutatott ki. Szerintetek elképzelhető,hogy maradandó károsodásom lett vagy ezek csak utóhatásai a vakcina szívre gyakorolt hatásának?

2021. dec. 20. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Annak sokkal nagyobb az esélye, hogy az eredeti betegséged okozza, nem az oltás
2021. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, sajnos okozhatja, úgy tűnik. Azért reménykedjünk benne, hogy csak átmeneti. Jobbulást!
2021. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%
Sok embernek ez a panasza utána
2021. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Vérnyomás problémák az egyik leggykoribbak. Most van tömegesen az emberiségben GYAKORLATBAN először ez a technológia, minden mellékhatásra és következtetésre idő mire teljes képet kapunk. Egyébként miért van 55 évre (vagy már hosszabbították?) letitkosítva a pontos összetevők?
2021. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem,hogy az oltás okozna még mindig panaszokat.A 2.-k héten nekem is voltak ezek a panaszok egy hétig, de azota nincs semmi különösebb észrevétel.
2021. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A vakcina előtt még csak hasonlót sem tapasztaltam soha,és a beadását követően 1 hét múlva jelentkeztek a tünetek...nem vagyok matematikus,de nagyon csekély az esélye,hogy a vakcinától függetlenül kezdtek jelentkezni a tünetek.
2021. dec. 20. 11:56
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
38%
Nem tudom, de nekem is 140 körül volt a vérnyomásom eddig, aztán a 2.oltás után, sőt a 3. után is alacsonyabb.
2021. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erdekes, nekem is alacsonyabb lett utána.
2021. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bogus20 ***** válasza:
Szívizomgyulladás ismert mellèkhatása, ráadásul nem is mindig olyan egyszerű felismerni. Èrgyulladás is gyakori. Abból fakad hogy az oltóanyag nem mindig marad a helyèn, vèráram tovább viszi, így az èrfalban, vagy akár a szívbelhártya sejtjeiben is elkezdhet a spike protein termelődni, ami gyulladást vált ki. Amit eddig hallottam, a leghosszabb idő oltás után hogy a spike proteint mèg ki tudták mutatni szövetekben fèl èv volt, de szükség van még további kutatásokra, igazából senki nem tudhatja meddig képes a szervezetet károsítani.
2023. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak problemat okozhat
2023. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!