Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint egy hétig tartó...

Több mint egy hétig tartó másnaposság??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlthèt hétfőn életem legnagyobb hülyeségét követtem el- alkoholt ittam antidepresszánsra. Azóta rohadt sz.rul vagyok, rendszeresen hányok(tegnap és ma szerencsére nem, de az inger néha jön). Mára volt időpontom gasztroenterológushoz, de hogy az egész helyzetet tetézzem, úgy néz ki, hogy covid tüneteim vannak- felment a lázam és elment a szaglásom, úgyhogy holnap tesztelek. Teljesen kétségbe vagyok esve, egyáltalán nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben. Van esetleg valakinek ötlete? :(



2021. dec. 28. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt, ki megy belőled az alkohol is és a gyógyszer is. Inkább valami betegség lesz, ha nem Covid, akkor más.
2021. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj, azt végül nem írtam le, hogy a dokihoz le kellett mondanom az időpontom a tünetek miatt, így nem derült ki semmi.
2021. dec. 28. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hosszan tartó tünetekkel szerintem irány a kórház. Tudsz folyadékot bevinni (víz, tea)

Enni tudsz valamennyit?

Van valaki, aki napi szinten veled él, vagy legalább tartja veled a kapcsolatot, es figyel az állapotodra?


Az omikronnak vannak gyomor-, bélpanaszokat okozó tünetei.

2021. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!