Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Buliban tehettek a piánkba...

Buliban tehettek a piánkba hashajtót? Többi lent.

Figyelt kérdés

Voltunk egy szórakozóhelyen ünnepelni egyik legjobb barátnőm szülinapját tegnap. Én már tegnap ott helyben hasmenést kaptam, ma pedig beszéltem ezzel a barátnőmmel akinek a szülinapját ünnepeltük és neki is ment a hasa ma délelőtt. A társaságból még 2 barátnőmet kérdeztem és két srácot, nekik semmi bajuk se volt. Nem ettünk előtte gyrost meg hasonló gyomorbajos cuccokat, ott a helyen alkoholt fogyasztottunk csak. Otthon ettünk nálunk buli előtt a többiekkel töltött káposztát és mézeskalácsot, bejglit.


Arra gyanakodok hogy lehet valaki belekevert hashajtot a piánkba? Mert nekem nagyon rapid mód futnom kellett a mosdóba, és az este folyamán baratnőm is nagyon felpuffadt észrevettem. De ugye csak másnap volt baja.



2021. dec. 29. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akár meg is történhetett, de azért ez nem túl valószínű. Ki csinálta volna és miért?
2021. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak felmerült bennem agyanú hogy ez így fura volt.
2021. dec. 29. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Lehet elkaptátok a kovidodot.

Annak van ilyen tünete.

2021. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Bezabáltatok barátnődnél. Paranoiát vedd lejjebb.
2021. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Hashajtónak nem ilyen gyors a hatása. Max. ha töménytelen mennyiséget tesznek bele, de annak érezted volna az ízét. A töltött káposzta nem lehet ludas?
2021. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy-két kivétellel mindenki evett tegnap a káposztából és nekik nem volt bajuk...
2021. dec. 29. 18:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miert tettek volna hashajtot a piatokba? LOL

csak használtátok volna a wc papirt meg a vizet , nem erdeke a tulajnak :D

2021. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Hát ez eléggé izé!

Amit az első ír!

2021. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

#7 szívemből szóltál. Ha meg nem a tulaj, idegen emberek ha már valamit a piádba tesznek, az nem hashajtó lesz.

Nyugodj meg kérdező.

2021. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 harebell ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges persze, de nagyon valószínűtlen. Szerintem a káposzta utáni ivásra reagált így a szervezetetek. Az meg, hogy a többieknek nem volt semmi bajuk, nem jelent semmit, nem vagyunk egyformák.
2021. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!