Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyakfájás lehet az omikron...

Nyakfájás lehet az omikron tünete?

Figyelt kérdés
Hátúl a nyakcsigolya fájdalom, olyan mintha csak elfeküdtem volna, de már napok óta. Máma tudtam meg, hogy több ismerősömnek is ugyanez van.

2022. jan. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a brit variáns kezdődött igy
2022. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez már a flurona lesz. Béke poraidra! :DDD
2022. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon gyakori tünet
2022. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De lehet ám :D, nekem is az egyik első tünetem volt. Én is valszin szilveszterkor kaptam el. 01.03 délután kezdődtek a tünetek, először torok kaparás ami átsugárzott a fülbe, majd enyhe rekedtség, légúti diszkomfort érzet. Másnap reggelre nyak és izomfájdalom, fejfájás, levertség, napközben gyenge hőemelkedés(egy gyenge megfázáshoz tudnám hasonlítani, de meghűléstől sosem fájt a nyakam/izmaim és a fejem sem ->random nyakfájás egyéb tünetekkel tuti jel). Ma már jobb a helyzet, köhögés, orrfolyás és a gyengeség maradt. Délelőtt csináltam egy gyorstesztet, ami nagyon hamar pozitív (nagyon erős csíkokkal) eredményt adott. Ja én 3x oltott vagyok, novemberi oltással, igazából a következtetésem az, hogy az omikron ellen valszin. nem hat a 3x oltás sem, de azt nem kétlem, hogy a tüneteket mérsékli.
2022. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nekem a mai napig semmi más tünetem nincs, csak ez a nyakfájás. Ez kb. már egy hete van és nem múlik el.
2022. jan. 5. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Egyébként most decemberben nekem 3 hétig fájt, én is gondoltam rá hogy covid lehet, mert a munkatársam pont erre panaszkodott mikor találkoztunk egész nao ott köhögött mellettem, nekem rá pár nappal jött elő, meg a vállam is kibszottul fájt 2 hétig.

Amúgy semmi más bajom nem volt.

2022. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Front van és ezért. Inkább a vérnyomásodra figyelj nehogy szélütésed legyen mert ha nincs rendesen fizetett TB-d, vagy nincs oltásod, igazolásod akkor nem igazán foglalkoznak majd veled.
2022. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a nyakam fáj napok óta, sőt azon a részen a bőröm is fáj, ha hozzáérek. Aztán mára elkezdett fájni a torkom is és köhögök kicsit. Szilveszterkor kaphattam el. Egyébként én nem vagyok fáradt vagy levert, még annyit érzek, hogy mintha nagyon meleg lennék, de nincs lázam.
2022. jan. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!