Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretnék hülyének tűnni...

Nem szeretnék hülyének tűnni de sajnos nincs akivel megbeszéljem a problémám, rátok számíthatok csak. A KÉRDÉSEM TÚL HOSSZÚ VOLT EZÉRT A MEGJEGYZÉSBEN FOGALMAZTAM MEG. ?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hülyének tűnni, de az az őszinte igazság hogy nincs akivel megbeszéljem a problémám.

Nos eddig kb 7-8 alkalommal próbáltam az ekit bogyó vagy kristály formájában, eddig sosem éreztem semmilyen másnaposságot. Volt hogy fáradt voltam de lefeküdtem összefuttam a haverokkal és minden elmúlt. Azonban most szilveszterkor első nap elnyomtam kb 3 bogyót olyan 5 órát aludtam aztán másnapt ittam előtte gondolván hogy így jobban megüt, bevettem egy bogyót igazából az a nagy jó elmaradt éber voltam de nem volt annyira fasza rá szivtam egy kis füvet aztán lefeküdtem. Miutan reggel felkeltem hazaertem kajaltam egyet es ledőltem egy picit mikor felkeltem nagyon rosszúl éreztem magam, szomorú voltam úgy ereztem nincs semmi jó az életemben, jött hogy sírjak. Nehezen tudtam elaludni 5 óra alvás után reggel suliba mentem, szorongtam picit nem éreztem jól magam ahogy hazaértem ismét ledőltem 1 orácskára es amint felkeltem megint jött az üresség érzet, szomorúság, sírás környékezett és tényleg szarúl vagyok. Történt esetleg veletek ehhez hasonló ha igen ti hogy vészeltétek át? Mennyit tartott.Esetleg van valami gyógyszer vagy bármi ami kissé jobb kedvre derítene? Segítségeitekért előre is hálás vagyok❤️



#másnaposság #ecstasy #Drogok másnaposság #Drogok okozta szomoruság
2022. jan. 3. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Politoximánkodtál: összekevertél több szert, milyen mésnapot vársz? Főleg, ha ekire még alkoholt meg füvet is tolsz.


Szerinted még egy anyag lenne erre a jó megoldás?


Inkább írd meg a házi feladatot!

2022. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Kezdhetnéd azzal, hogy nem drogozol. Leszoksz minden bogyóról, vagy akármiről amit írtál. Nem fűvezel. A nagy unaloműzés helyett, keress egy hobbit. Járj el sportolni, vagy kirándulni. Foglald el magad. Azzal, hogy a suli után hazamész, csinálod a nagy semmit, majd alszol, és utána úgy érzed üres, unalmas minden az a te hibád. Tegyél valamit, hogy értelmet kapjon az életed. Csak mondom. Én is éreztem ürességet, fáradtságot, meg nem értést, de én nem gyógyszereztem, drogoztam.Örökbe fogadtam egy kutyát, és bár írtó lusta embernek tartottam magam, de a kutyám adott erőt, hogy másképp éljek. Azóta lett több hobbim is, általuk hó barátok is. Az önsajnálat, a drogozás nem old meg semmit.
2022. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azért irtam hogy kioktassatok tudom hogy káros meg de légyszi ne itt éljétek ki az unalmatokat. Uncsi már az ilyen, ha tudsz válaszolni értelmesen a kérdésemre azt megköszönöm ha nem pedig nincs szükségem a kioktatásra
2022. jan. 3. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De milyen választ vársz, ember?


Az idegrendszer szinaptikus réseiben lévő neurotranszmitter monoaminok kibocsátásra és visszavételére hat az MDMA, ezek közül az egyik a szerotonin, amely az örömérzeten kívül kb. ezer másik folyamatot szabályoz. Mivel az MDMA túlingerli ezt a rendszert a szervezet akarata ellenére, a szervezet többek között azzal reagál, hogy a receptorok egy részét lezárja, elérzéketleníti. Miután a MAO és a COMT mechanizmusok kitakarították az MDMA molekulákat, a neuronok között alacsonyabb szintű szerotonin lesz, mint alap járaton szokott lenni. Ez az esés az ekis eufóriához képest még nagyobb.

Arról nem is beszélve, hogy az MDMA bizonyítottan szerotonin neurotoxin, vagyis tartós károsodást okoz ebben a rendszerben.

Az akut és a krónikus toxicitást is növelheti az egyéb szerekkel történő kombináció, főleg igaz ez az alkoholra.


Most jobb?

2022. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*alacsonyabb számú, nem szintű
2022. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van orvos írja fel te nagyon hülye neki is meséld ezt el
2022. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem milyen válaszra vársz.

Ne oktassanak ki, mert te továbbra is drogozni, fűvezni, inni akarsz, de jaj segítsen valaki, hogy ne legyén üres, életúnt senki.

Válassz: Vagy továbbra is drogozol, fűvezel, totál leiszod magad, és továbbra is kiégett senki leszel VAGY váétoztatsz az életeden, és elkezdesz élni. Aki nem akar változtatni annak ne sírjon a szája.

2022. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cigizz🌱
2023. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!