Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet bélgyulladás ?

Ez lehet bélgyulladás ?

Figyelt kérdés
3napja megjött a menstruációm es azóta nagyon szarul vagyok ,soha nem voltam tőle rosszul 37ev alatt.az orvos szerint bélgyulladas vagy bélfertözödés a covid miatt mert kb 1honapja az voltam.nem fáj semmim csak egesz nap szédülök,étvágytalan vagyok ,rossz a közérzetem es megy a hasam.a menses előtt is volt hasmenésem napokig de aztan elmúlt .az orvos fel akar írni antibiotikumot.ez bélgyulladás lehet ?

2022. jan. 4. 04:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak pár napja tart, lehet valami fosós vírust nyeltél be, csak pont menses alatt.


Covid alatt szedtél antibiotikumot? Az is tud bélgyulladást okozni. Nem feltétlenül csak a szedés ideje alatt.


Probiotikumot szedjél, pl biokult, enterol, protexin.

2022. jan. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen szedtem augmentint 5 napig

Napok óta szedek normafloret es smektát

2022. jan. 4. 06:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Normaflore csak egy törzset tartalmaz, míg amiket írtam abban többféle van. Érdemes kipróbálni.
2022. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:

Probiotikum? Még a legjobbak is csak egy tucatnyi törzset tartalmaznak, míg egy normál bélflóra több százat. Adott esetben többet ártunk vele, mint használunk. Napjainkban megismert fogalom a rejtett gluténérzékenység, a kapszulák ragasztóanyagai pedig legtöbb esetben pontosan azt tartalmaznak.

Kérdező, első körben zárd ki a glutént, valamint a tejtermékeket. Emellett vezess étkezési naplót. Jegyezz fel minden elfogyasztott ételt, és figyeld az esetleges válaszreakciót 72 órás időintervallumban. Tudom,, türelemjáték, de az egyetlen célravezetó megoldás.

2022. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült sajnos pánik beteg vagyok es ez idegi alapon van sajnos.és ez a covid miatt lett sajnos.
2022. jan. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!