Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik Covid elleni oltástól...

Melyik Covid elleni oltástól lett mellékhatás nálad?

Figyelt kérdés
Légyszi, őszintén szavazz! Akinek van kedve, kommentben kifejtheti, hogy mitől milyen lett, de azt is köszönöm, ha csak szavazol.

2022. jan. 5. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Astra Zeneca
Janssen
Sinopharm
Szputnyik
Pfizer
Moderna
Nem lett és/vagy nem is oltattam, de nem bírom ki, hogy ne szavazzak
58 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok beoltva és semmi bajom
2022. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
#1 Dettó!
2022. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Oltatlanságom egyenlege:

-99,98% védettség a vírussal szemben

-100% védettség az oltások mellékhatásaival szemben.

Király! :)

2022. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel nem vagyok kisegítve🙂Jelenleg én is így vagyok, csak azt próbálom kinyomozni, ha egyszer kötelező lesz, melyikkel járnék a legkevésbé rosszul.
2022. jan. 5. 17:46
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, Sinopharm már nincs arra ne spekulálj. Mondjuk a Nemzethy Oltóanyaggyárban viszont lehet ilyesmi hagyományosat fog gyártani a Kedves Vezető.
2022. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs?😮Ezt honnan veszed? Eddig annyi volt, mint a szemét. A Szputnyikról hallottam, hogy nincs.
2022. jan. 5. 17:59
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

A felsoroltak közül asszem már csak ezek vannak: Janssen, Pfizer, Moderna.


De javítson ki valaki ha tévedek.

2022. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Akkor ez mi?

koronavirus.gov.hu/cikkek/magyarorszagra-erkezett-vakcinak-tipusa-es-mennyisege-25

2022. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Hosszú vagy rövidtávú érdekel? Mindegyiknek le van írva amúgy, neten találsz rá válaszokat a gyakoritól az egészen ritka mellékhatásokig…

Amúgy saját példa, én minden oltástól kidőlök, de én a tű miatt stresszelek is sokat, már ez gyengít rajtam. Szóval az 1-2 dózis sinopharm után hőemelkedésem volt és nagyon durván fáradt voltam. A kezem nem kezdett el rögtön fájni az oltás után, kb fél nap kellett neki. Az első után 2 nappal később be is gyulladt, a bőröm is felhúzódott ott és ki is pirosodott, nagyon fájt ha bármi hozzáért. A második után ez már 1 nap után jött elő és jegelés segített rajta meg algopyrin csak. Harmadikra pfizert kaptam, itt csak simán fájt a karom durván 1-1,5 hétig, mint az előzőeknél, de szerencsére nem gyulladt be. Ennél is nagyon fáradt voltam, volt egy állandó diszkomfort érzetem néhány napig és néha kisugárzott a fájdalom a hátamba vagy a nyakam felé.

De azt hozzátenném, hogy a HPV vagy a hepatitis B vagy akár a H1N1 után is hasonló tüneteim voltak.

2022. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9!Köszi, de amiket leírtál, azok nem mellékhatások, hanem oltási reakció. Engem csak mellékhatás érdekel.

Azért kérek személyes példát, mert a statisztikákban nem hiszek. A legtöbb ismerősömnek lett oltás után valami kedvezőtlen változás, de a dokik le se sz.rják, biztos nem az oltástól van. Nem vizsgálják, nem jelentik, szóval soha nem kerülnek be a statisztikákba. Viszont a legtöbb ismerősöm egyforma vakcinát kapott, így a többi is érdekel.

2022. jan. 6. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!