Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből még ki lehet gyógyulni ?

Ebből még ki lehet gyógyulni ?

Figyelt kérdés

11éve pánikbeteg voltam es 2honapig szedtem retexint es xanaxot .utana elhagytam.most novemberben covidos voltam ,1honapig nem volt semmi bajom.és most kb 2 hete nagyon szarul vagyok .kiderült idegi alapon van mert félek a betegségtöl.most felirtak retexint megint es xanaxot napi 3x 0.25mg.

Ebből még kitudok gyógyulni ?ha nem veszem be a gyógyszert remegek szorongok ,nyugtalan vagyok aludni is alig tudok.



2022. jan. 8. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad rászokni semmiféle ilyen gyógyszerre. Az emberek többsége nem veszi észre, hogy az időjárási frontok alaposan befolyásolják a közérzetet és az alvási képességet, különösen a melegfrontok. Márpedig mostanában ilyet gyakorta átélünk.
2022. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1-es

Ekkora hülyeséget. Látszik, hogy fogalmad sincs, hogy mi a különbség a pánikroham meg a front-hiszti között.

Kérdező

Nem lehet belőle soha teljesen kigyógyulni, bármennyi idő után visszatérhet. Én ezért szedek 10+ éve antidepit, akkor nem tud előjönni.

2022. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is több mint 10 éve szedem a gyógyszert mert kell. És akkor nincs szorongás, alvási zavar.
2022. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Es ti mit szedtek?tény ha beveszem a gyógyszert jobban vagyok

Ha nem akkor egész nap nyugtalan vagyok szédülök jarkalok fel alá es jar az agyam

2022. jan. 9. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy darabig szedd, közben találj más megoldást. Pszichológus,stb.
2022. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!