Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki pánikbeteg...

Van itt olyan aki pánikbeteg és szeretne néha beszélgetni ?

Figyelt kérdés
11éve pánikbeteg vagyok ,ez hol elmúlt hol vissza jött.most hogy covidos voltam 6hete most vissza jött és most sokkal rosszabb.jo lenne néha valakivel beszélgetni aki hasonló betegséggel szenved.

2022. jan. 11. 05:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia. Én az vagyok. 2015 óta.


30N

2022. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A pánikrohamok alatt jellemző rátok az erős izzadás? Én abnormális módon kezdek el pánikba esni ha társaságba kell mennem. Ilyenkor nem tudok gondolkodni, ver a szívem, izzadok nagyon erősen (hónalj, láb, tenyér), remeg az egész testem. Ez pánik roham? Nem attól félek, hogy meghalok ilyenkor, hanem a helyzettől, hogy mit gondolnak majd rólam mások, és szeretnék elmenekülni a helyzet elől.
2022. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szia Tudom mit érzel én is pontosan így vagyok ezzel a munkahelyen minden nap túl kell eljem
2022. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szedtek rá vmi gyógyszert ?és segít is valamibe ?
2022. jan. 13. 03:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok és én el is ájulok
2022. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem szedek gyógyszert, hanem pszichológushoz járok, mert a gondolkodásom kell megváltoztatni, mert ezt mind a gondolatok idézik elő. Terápia után mindig jobb, aztán eltelik kb két nap és újra kezdődik....
2022. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én most mindig elhagytam azt a környezetet átmenetileg, ha jön éppen és visszamegyek. Abban a félórában több kárt okozhatok a környezetemnek mint magamnak. Kissé agorafóbiás ez nálam inkább ahogy tapasztalatam. Nyomasztó egyes helyek meghát a stressztkezelés szorongás a csap természetesen.


[link]


5#

Ettől elájult nem lehet a szapora szívdobogás miatt aztán pláne. Fight or flight response miatt. Max lement a cukrot vagy a vérnyomásost a sok állás pláne napon kevés vízfogyasztás miatt.

2022. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!Miben nyilvánul meg a pánikbetegség?Mik a tünetek?Honnan tudod meg hogy "csak"pánikbeteg vagy?
2022. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én pl voltam pszihologusnál es ott mondták.nekem olyan tünetek jöttek hogy remegés szorongás érzett ,nyugtalanság,fel alá mászkáltam a házba es rossz közérzet,szédülés ,hasmenés.ha ezek jönnek beveszek nyugtatót es akkor jobban vagyok.
2022. febr. 2. 06:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem jan.3 óta van rosszul lètem szédülés, hányinger a hányinger elmúlt a szédülés nem.Voltam agyi CT-n vérvizsgálaton minden rendben.Doktornő megnézte minden rendben nem küldött sehova,ezek mellett még más panaszom is van.Azóta nem voltam még sehol vele.
2022. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!