Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kannabiszt azaz marihuánát...

Kannabiszt azaz marihuánát fogyasztó ember van itt aki egyúttal covid fertőzésen valamikor átesett?

Figyelt kérdés

Kérem jelezze aki füvet szívogat és azidő alatt átesett a koronavíruson!


Csak tudni szeretném hogy van-e ilyen.



2022. jan. 12. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Most olvastam: [link]


Ezért lettem kíváncsi.

2022. jan. 12. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Van. Én pl ilyen vagyok. Viszont én a régi koronán estem át több mint 1 éve.
2022. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem a fű nem sokat használt szerintem. Bár ez úgy volt hogy mielőtt karanténba kerültem (mert már volt a családban covidos) gyors szereztem pár gt. Csakhogy pár nap és engem is full kiütött a vírus. Tehát előtte nem szívtam. Mikor meg szívtam már a vírus is bennem volt. Aztán utána pont az volt a gáz hogy nem tudtam abbahagyni a szívást (erősen függő vagyok) pedig folyamatosan lázam volt. A végére örültem hogy elfogyott a fű, mert keztem cinkes is lenni a karanténban. Aztán mikor elfogyott utána még pár napig lázas voltam, és utána ment el az íz, szaglás. Aztán felgyógyultam. Nem é mennyire lett volna másabb fű nélkül, de szerintem kb semmi kihatással nem volt a vírusra. Igaz azt kéne kipróbálni hogy már a fertőzés előtt veretni kéne :)
2022. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Végül is jobban belegondolva akár lehet is ebben valami. Van egy haverom aki sok-sok éve minden nap szív. Na ő pont nem kapta el a koronát (vagy legalábbis nem vette észre). Szóval aztán ki tudja? Szélesebb körben kéne ezt vizsgálni hogy meg lehessen mondani a tutit.

Minden estre jó lenne ha kötelezően minden nap el kéne szívni egy cigit. De még a 4 havonta 1 ingyen cigi is jól esne 😃

2022. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amióta pöfögök, semmi bajom
2022. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktam füvezni, igaz nem minden nap. A covid fertőzés viszonylag enyhe volt nekem, enyhe influenzához hasonlítanám. A fertőzés közben nem szívtam. Pedig lehet, hogy használt volna.
2022. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!