Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üti egymást a két injekció?...

Üti egymást a két injekció? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Menni fogok fogdokihoz ahol kapok majd érzéstelenítőt, viszont a napokban tervezek covid oltásra is menni. Előtte vagy utána érdemesebb inkább? Betervezhetem őket egy napra? Nem üti a két injekció egymást? Érdemes valamire figyelnem?


Bocsi a hülye kérdés miatt. :D



2022. jan. 14. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Régebben úgy volt,hogy két hétnek kellett eltelnie,most nem tudom,még így van-e.
2022. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem gond, de azért hívd fel a fogorvosod és őt kérdezd meg.
2022. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
A fogászaton használt érzéstelenítő pont ugyanolyan elven működik mint egy Advil, csak mivel ott nyálkahártyába szúrják injekció formájában, hamarabb felszívódik és azért hat gyorsan (meg persze más az összetétele), de nem lappang benned napokig a szer. Tehát pontosan annyira veszélyes mint egy Advilt bevenni (oltás előtt vagy épp utána).
2022. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem ütik egymást. De ha biztosra akarsz menni, akkor kérdezd meg a fogorvost.
2022. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!