Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként zuhanás érzetem van...

Esténként zuhanás érzetem van a mellkasomban, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy életemben már volt pár pánikrohamom, sajnos hajlamos vagyok rá. Nem drogozom, sportolok heti 5 alkalommal. 2 pánikrohamom volt eddig, az első fél éve, a legutóbbi 1 hónapja körülbelül. A legutóbbi óta esténként, és néha napközben is ilyen zuhanás érzetet érzek a mellkasomban. Olyasmi mint amikor autóval egy íves rövid lejtőn relatíve nagy tempóval legurulsz, és a gyomrodban érzel egy furcsa érzést. Vagy mint amikor megijedsz. Csak ezt a mellkasban. Ez sokszor kisugároz fejbe, hasba. Fél éve is volt már ilyen érzésem pánikroham után, akko bementem a kardiológiára, ahol 4 órányi vizsgálat után hazaküldtek, hogy semmi bajom.

Valakinek volt már hasonló?


23F



2022. jan. 14. 23:11
 1/1 anonim válasza:
Nekem szintén volt ilyen hasonló élményem csak nálam a fejemnél volt úgy éreztem magam mintha felhuznák a fejemet felfele es lereszt..Zuhano erzest tapasztaltam utana elmult. De nem hiszem h pánikbetegsegrol van szó sajnos nem vagyok orvos hogy ezt megtudjam álapítani.
2022. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!