Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől jönnek elő? 16 éves...

Mitől jönnek elő? 16 éves fiúnak a fül mögötti területen babszem nagyságú csomók vannak, majd elmúlnak. Nem fájdalmas, puha, lilás rózsaszínes. Nem pattanás kinézetű, nem olyan hogy ki lehetne nyomni.

Figyelt kérdés
Nagyon zsíros, pattanásos a bőre, bőrgyógyász antibiotikumot is szedetett már vele, több-kevesebb sikerrel múltak el a csúnya aknék. Nagyon gyakori a mandulagyulladása is, de a háziorvos szerint a fül mögötti csomók nem nyirokcsomó duzzanatok. A fül mögötti lágy részen, és magán a fül kagylón is megjelennek ezek a duzzanatok.
2008. dec. 15. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem furunkulus? B betűvel kezdődik a kenőcs neve, de nem jut eszembe.
2008. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a google-n milyen a furunkulus, ahhoz nem hasonlít, mert nem fáj, nem gyulladt, nem akar "kigyűlni".
2008. dec. 15. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet,de régen nekem is volt,elég gyakran.

Ugyanígy,ugyanezekkel a tünetekkel.

Én nő vagyok és nem is voltam igazán pattanásos tini.

Jó pár évig mindig előjött,aztán elmúlt.(Kb.10-14 évvel ezelőtt.)

Nem is voltam orvosnál vele,azt hiszem.

Most 28éves vagyok,de már vagy 8éve nem tapasztalom.

Izgalomra semmi ok!

2008. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!