Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen NAGYON erős antidepress...

Milyen NAGYON erős antidepresszáns-hangulat javító gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés

Aki tapasztalatból tud valamit ajánlani, az lenne a legjobb!


1,5-éve járok pszichiáterhez, de iszonyat dilettáns + kvára lesz@r engem.Most tartunk a 4-edik kísérletezésnél [4-edik fajta gyógyszernél].Ez a negyedik fajta, amit kisírtam neki nagy nehezen, picikét használ. De még mindig nem tudok pl: pénztárnál köszönni-fizetni, óriás tömegekben mozogni.Nagyon erős szorongásra,szociális fóbiára, pánikbetegségre, súlyos mélydepresszióra+bipolaritásra kellene egy nagyon erős szer.

Úgy hogy a vásárlásokat néhány feles után intézem, az valamit hat, de ez nem állapot.



2022. jan. 15. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Miert nem cserelsz dokit?
2022. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Erre mondják, hogy nem mindenre a gyógyszer a megoldás. Itt már az akaratod az, ami teljesen hiányzik. A küzdés. Ezen se pszichológus, se gyógyszer nem segít.
2022. jan. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a nyugtató se segített a szociális fóbiámon. Viszont a pszichológus annál inkább
2022. jan. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Egy gyógyszer nem szünteti meg a szorongásodat... Pszichoterápia való arra, hogy megváltozassa a hibás gondolkodásmódot és viselkedésmintákat. Egy gyógyszer nem tud rendet tenni a fejedben, mivel a szociális szorongásnak nem szervi okai vannak...
2022. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Pszichológus!!!! Egyáltalán honnan tudod, hogy depressziós vagy? Amit leírtál, az szorongás. Az másképp gyógyszerezendő, mint a depresszió. Ráadásul a major depressziót meg a bipolárist nem lehet egy kalap alá venni, most akkor melyik? Válts orvost, és mindenek előtt menj klinikai szakpszichológushoz. Lehet, hogy ő tud orvost is ajánlani. És ne igyál gyógyszerre, mert az se állapot!
2022. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Pont most olvastam hogy az a baj a bipolárisok gyógyszerezésével hogy a depressziós és a felpörgött időszakokban más-más gyógyszer kell, pkusz erre rájön még hogy nem is biztos hogy az első gyógyszer beválik. Plusz terápia kell. Ez mind időigényes. Tetézem azzal hogy az sem árt ha a beteg gyógyulni akar, mert akkor az egésznek nem sok értelme van. Ha csak azt akarja hogy kiüsse magát akkor nem fog gyógyulni.

Kérdező ha ingyenes ez jársz akkor nem biztos hogy tudsz váltani, de ha fizetőshöz akkor válhatsz orvost.

Szoktatok beszélgetni vagy csak felirja a gyógyszereket? Mert önmagában a gyógyszer nem fog segíteni hosszútávon.

2022. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Anafranil SR 75mg. Nesze, válasz, ez erős. De nekem ez se vált be, ahogy másik se.
2022. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Fapados ingyeneshez, igen.

Nem akarom kiütni magam, csak meg gyógyulni.

Mindig még a váróban kitöltet velem egy kis kétoldalas tesztet vagy mit, és én mivel igazából nem javul az állapotom, így kb mindig ugyan azok a válaszaim.Néhány mondatot szoktam vele váltani, pl mi történt mióta nem látott és mesélem.Meg annyi hogy hogy érzem magam, aztán írja a receptet.


#7

Talált!

Jelenleg azt szedem, napi 2db-ot.

Ez a 4edik fajta eddig.

2022. jan. 17. 23:31
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Nekem sajnos az a hetedik volt, de aztán a nyolcadik se vált be, mindent elhagytam és feladtam. Szarok bele már innentől, pedig nagyobb önjelölt addiktológus voltam, mint az igazi dokik. Minden xanaxot egyedül tettem le, stb. De semmi se segített, úgyhogy viselem a sorsomat
2022. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Nálam ugyanez a helyzet áll fenn, lemondtam arról, hogy valaha meg tudom csinálni ezeket az “alap” dolgokat...
2022. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!