Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem kaptam meg a 3. oltást,...

Nem kaptam meg a 3. oltást, ezért félek kizárhatnak az egyetemről, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval, megkaptam az első oltást, aztán a másodikra személyes okok miatt nem mentem el és csak hónapokkal késöbb kaptam meg. Most az egyetemem kéri a 3.-at is, viszont azt csak 6 hónap elteltével lehet beadatni. Én a 2.-at 2021 novemberben kaptam meg. Elvileg, akinek még nem telt le a 6 hónap, azt nem kötelezik addig. Viszont félek, mivel indokulatlanul sok idő volt az 1.és a 2. felvétele közt megtagadják a kérvényemet és kizárnak az oktatásból. Mit tegyek? Oltassam be magam még a 6 hónap letelte elött és kockáztassam az egészségem vagy ne oltassam be magam még és kockáztassam a tanulmányaim? Volt már valaki aki nem várta meg a 6 hónapot a 3. oltással? Ha igen, lett valami baja? Ha feltünik nekik az adatbázisban,hogy nem vártam meg a 6 hónapot a 2.és a 3. oltás közt, akkor abba bele szólhatnak úgymond vagy személyes döntésem és akkor nem tehetnek semmit? Egyébként modernát kaptam. Köszönöm előre is a segítséget. :)

2022. jan. 16. 19:19
A kérdező szavazást indított:
oltassd be magad most
várd meg a 6 hónapot
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Ez a parszt úgyis 4 havonta fog döfködni, szóval...

2022. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor kell a harmadik ha a második 6 hónapnál régebbi!!
2022. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a tanulmányi osztályt...

Feleslegesen stresszeled magad.

Egyébként meg szerintem a második oltástól számítva 6 hónap, kit érdekel hogy előtte mikor voltál, hamarabb úgyse kaphatsz harmadikat.

2022. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Le vagy maradva, újabban naponta is mehetsz oltatni, kutyát nem érdekli. Az a lényeg, hogy szúrhassanak. Nem nézik azt se, hogy miért telt el sok idő az első kettő között.

Az egészséged meg így is, úgy is kockáztatod, mivel beadatod. Nem azon fog múlni, hogy mikor.

2022. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenről még nem hallottam. Nálunk se kérik, meg egyik ismerősömnél se. Melyik suliba jársz?
2022. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Én arról sem vagyok meggyőződve, hogy a 2. az 2.-nak számít így. Nem véletlenül hetekkel az 1. után kell megkapni, így kb olyan, mintha újra kezdted volna a sort.
2022. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: Semmelweis :)
2022. jan. 16. 21:37
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mikor kapod meg, a lényeg, hogy megkapjad. Nem igazán értem ezt a félelmet, ha már 2-t kaptál, a legközelebbi mindenképp 3-nak fog számítani. Most tegyük fel, hogy van akinek nincs, de emiatt beoltatja magát, akkor gondolod egyszerre 3-at kell kapnia? Ez egy folyamat, jelenleg 3 oltás az, ami kell összesen.
2022. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!