Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor érdemes vízszűrő...

Most akkor érdemes vízszűrő kancsót használni?

Figyelt kérdés

Lehet olvasni egy pár cikket, hogy végső soron milyen haszontalan ez az egész ilyen-olyan ürügyekkel, hogy pl. ehhez ozmotikus nyomás is szükséges volna stb...

Viszont láttam videókat (és ki is próbáltam), hogy vörösbort és kólát is megszűr tiszta vízzé.



2022. jan. 18. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen van egy csaj. Megszűri a vizet, majd rak bele tablettás ásványi anyagot. Szerintem ez nem normális dolog! :D Természetesen bizonyos egészségügyi állapotokban hasznos lehet, de a mindennapokban teljesen felesleges!
2022. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tök felesleges, a szervezetednél jobban semmi sem szűri meg, (ami nem kell fel sem szívódik) ha valakinek lerakódásai vannak, annak nem ez az oka, hanem inkább a szokásai, meg a táplálkozása.


Egyébként az élelmiszerekben sincs "szűrt" víz, mivel a HACCP meg az élelmiszertörvény a termékgyártáshoz "ívóvíz minőségű" vizet ír elő...

2022. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!