Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányszor székelsz egy héten?

Hányszor székelsz egy héten?

Figyelt kérdés

Én kb 2-3 alkalommal. Nem, nincs szorulásom, mindig is így volt, nem okoz gondot "kinyomni", jön magától. Beszóltak, hogy ez normális. Szerintem az. Normális állagú a székletem. Vékony vagyok, sokat eszek, gyorsételt és főtt ételt is egyforma arányban. Naponta kb 2 liter vizet iszok.


Sosem gondoltam, hogy ez gond lenne, hogy 3 naponta kakilok.


2022. jan. 18. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Naponta 2x. Sportoló vagyok, gyors az anyagcserém.
2022. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy, mint te. Anyukám is így volt világ életében (csak ő alapból molettebb alkatú). Nekem orvosom kérdezett egyszer rá már nem is emlékszem miért, akkor mondtam, hogy olyan 3-4 naponta szoktam, megkérdezte, hogy szorulásom van-e - mondtam, hogy nem és arra annyit mondott, hogy akkor normális. Ennyi. Mindenki másképp működik.
2022. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
1-, az az emésztés lesz, nem az anyagcsere.
2022. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napi 2x.
2022. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem gond akkor miért izgat a kérdés?
2022. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert családi/baráti körben felmerült és kiderült, hogy egyedül én vagyok így, és "kicikiztek", hogy biztos bajom van.
2022. jan. 18. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: én speciel örülök annak, hogy ilyen ritkán kell székelnem. Pl osztálykirándulásokon szuper volt hogy nem kellett ezen aggódnom. Én amúgy is szégyenlősebb fajta vagyok, pl páromnál sem tudtam volna soha a családja miatt. Csak itthon tudok nyugalomban.

De még ezt leírom: apám napi 1x, anyu 3-4naponta, egyik bátyám napi 1x másik bátyám napi többször... Szóval érdekes, hogy a "családi/baráti körben" mindenki megegyezik, csak te vagy máshogy.

2022. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!