Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ez? Miért...

Csak engem zavar ez? Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre leszögezném, hogy nem vita céljából kérdezem, hanem azért, mert nem értem, hogy mi értelme van az egésznek, miért csinálják ezt az emberek?


Az oltásról lenne szó, oltottak VS. oltatlanok.


Miért kell, hogy mindenkinek véleménye legyen erről és hogy ezt mindenkinek az arcába nyomja anélkül, hogy bárki és kérdezné a véleményét? Miért nem lehet csak csendben, rendben tenni, amit akarunk és nem tele pakolni ezzel a szociális médiát?


Én pl. felvettem, a 3. oltást is. Soha, senkinek nem beszélek erről. A család 50-50% oltott, oltatlan. Soha, senki nem mondja a másiknak, hogy oltasson, azt se, hogy nem. Ha valaki akarta, elment, felvette, hazament. Magánügy. Ennyi a történet.


Erre a neten, főleg Facebookon azt látom, hogy folyamatosan megy veszekedés, a sárdobálózás. Miért érzik annyira fontosnak az emberek, hogy kinyilvánítsák a nagyközönség előtt a véleményüket? Nem veszem fel, mert... Felveszem, mert... A kutya se kérdezni, de tele van ezzel minden, egyszerűen azt érzem, hogy bele is halna pár ember, ha magában tartaná a véleményét. Főleg a Facebookon mi helye ennek? Azt már nem is említem, hogy hirtelen mindenki nagy tudós lett, de egy hatóanyagot nem tudja megnevezni egy vakcinában sem. Miért kell mindent a szociális médiára kipakolni? Arról már nem is beszélve, hogy mit kell ezen folyamatosan vitatkozni, sokszor igencsak nem szép hangnemben?


2022. jan. 18. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nagy többsége frusztrált, rossz az élete, beleőrült már ebbe az egész kovid dologba, és így adják ki magukból a dühüket.
2022. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!