Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hígfosás a buszon?

Hígfosás a buszon?

Figyelt kérdés
Én így még soha nem jártam mint ma, már rendesen félek buszra ülni. Na szóval úgy jöttem el otthonról hogy csak kávét ittam de nem ettem előtte, utána sem. Buszmegállóban már éreztem hogy nagyon kell, tudtam hogy éreztem hogy híg lesz a dolog, de nem volt mit tegyek, felültem a buszra. 5 falun keresztül tartanom kellett, egyszer azt hittem hogy már oda is ment, nagyon nehéz volt tartani, nem igazán bírtam. A vége felé éreztem hogy kész, nem bírom tovább, most be fogok sz@rni. Egyedül voltam a buszon a sofőrrel, szóval nagyot égtem volna, de legalább csak 1 ember előtt xdd Jaj de amikor fel kellett állnom hogy menjek el az ajtóid, közben már éreztem hogy mindjárt kilövöm, ráadásul világos kék farmerben voltam, gondoltam magamban ha most befosok és úgy fog kelleni végig sétáljak a falun, kinyírom magam. xd Leszálltam és nem tudtam hogy most végül odament vagy nem, nem tudtam hogy a sofőr látta - e vagy nem. Ha odament volna tuti lássa, mivel figyelte az ajtót ahogy szálltam le. Úristen remegő kezekkel nyitottam ki a busz ajtaját, remegő hanngal köszöntem el (közben azt hittem hogy végül odament) remegtek a lábaim is. Leszálltam, én nem éreztem már annyira hogy kell, így gondoltam jó, végem, az odament. Nem tudtam leellenőrizni sem, mivel mellettem jöttek az autók az úton. Úgy mentem végig a fél falun hogy azt gondoltam fosos a nadrágom és mindenki bámul, aztán gondoltam ez lesz téma jó ideig. Csak akkor tudtam meg hogy nem ment oda mikor beértem a kapun, akkor le tudtam ellenőrizni a kezemmel, de még mindig nem voltam teljesen biztos benne, látnom is kellett. Ahogy beértem a házba, szaladtam is a wc-re (nem volt papír szóval külön kellett szóljak anyámnak hogy hozzon már egy papírt mert mindjárt befosok, ha még nem fostam be) Hozott nekem papírt, leültem, ekkor megkönnyebbültem, és csak utána lőttem ki ünneplésképp, nem kellett vele kínlódni, könnyű szülés volt, talán túlságosan is mert egy nyomásból telefostam az egész wc csészét. Ez az én sztorim, ezentúl félek buszra ülni, mert kitudja mikor tör rám még egy ilyen. Ha valakinek hasonló története van, mesélje el, szívesen olvasnám :)

2022. jan. 19. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Én még nem jártam így, egyszer láttam egy iskolás csoportot a falunkban (kiránduláson lehettek) ahol is arra lettem figyelmes hogy a csoport közepe tájékán egy lánynak a fehér nadrágján egy hatalmas világosbarna folt volt.

Emlékszem, arra gondoltam hogy ez tutira nem az ő napja.. :D



Egyébként én ha így járnék, akkor levenném a kapucnis fölsőmet vagy pulóveremet, és a derekamra kötném hogy takarja. Inkább nézzenek hülyének hogy pólóban sétálok a +5 fokban.. :D

2022. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tenném, sajnos ma csak egy pólóban és nagyon rövid kabátban voltam, viszont volt egy nagy sál rajtam, azt felköthettem volna ha tényleg odamegy, a gond az volt hogy nem tudtam lecsekkolni :))
2022. jan. 19. 11:08
 3/4 afer ***** válasza:
51%
Bocs, de sírva nevettem végig a történetet. Szerintem a Rádiókabaréba el kéne küldened, annyira jó. Amúgy nekem is volt pár hasonló élményem. Egyszer sétából jöttem haza, de még legalább 2 km volt hazáig, amikor éreztem, hogy baj lesz. Először próbáltam sietni, de így erősebb volt az inger, aztán lassabra fogtam a tempót, így viszont tovább tart az út. Az utolsó 300 méter szó szerint egy balletozás volt. Igyekeztem a legmegfelelőbb lábmozgással és nagyon lassan menni, mert már nagyon erős volt a késztetés. Mikor felértem a lakásba, még hátra volt a nadrág lehúzása, ami alig akart lejönni, de végül sikerült, és fantasztikus érzés volt kiengedni a ... mindent. Húúúúúúú. Nagyon meg tudlak érteni.
2022. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
89%
Nagyon "jó a sztori", mármint jól van megírva :-) Nekem anyósommal volt ilyen esetem. Imádja a cukrot, de nem ehet, mert cukorbeteg. Ettől függetlenül a kristálycukrot evőkanállal eszi, ha nem látja senki. Egyszer vettem neki egy diabetikus cukrot (xilit), aminek viszont van hashajtó hatása, de ezt elfelejtettem mondani neki. Ott volt nálunk, és amikor egyedül maradt nekilátott a cukornak bűntudat nélkül, hiszen azt cukorbetegek is ehetik. Miután jól beevett, elment sétálni egyet... Én délután értem haza a munkából. Anyósom rögtön nekem esett: Pityu! Mi a fenét adtál te nekem!? Milyen cukor ez!? Aztán röviden vázolta az utcán történteket. Mint a nyúl, úgy szaladt haza a cirka 110 kilójával...
2022. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!