Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig kell a COVID vakcinát...

Meddig kell a COVID vakcinát szedni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha esetleg le gyengül a vírus… akkor utána már le állnak ezzel a hülyeséggel? Vagy azt akarják hogy egy ember egész életében minden évben szedje be a vakcinát?

2022. jan. 20. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem szedni kell, ez egy oltás, ezt úgy kapod. De szerintem ez is ittmarad velünk mint az influenza.
2022. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Azt szeretnek igen hogy evente minimum 2-szer szaladjanak a lottyert rettegve az emberek

Nos ez nem fog sikerulni

2022. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem szedik hanem azt adják akinek kötelező illetve aki kéri
2022. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Addig amíg ki nem pusztul az oltott faj. Aztán utána nem lesz kit beoltani, mert az oltatlanok semmi feléképp nem oltakoznak annak láttán, hogy ez a sok szerencsétlen össze-vissza haldoklik.

Szóval kb 3 évig menni fog ez utána szép lassan lecseng. Kivéve, ha valaki értelmes nyeri meg a választást. Addig meg csak reménykedhetünk egy jobb rendszerben.

Reméljük nem Irénke nyeri meg🤦🏻‍♀️

2022. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Basszus, szedni is lehetett volna? Én meg elmentem böketni magam egy acéltűvel.
2022. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ameddig elsz oltani fognak.
2022. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több olyan hírt is olvastam, hogy valószínűleg megmarad idényszerű megbetegedésnek és - inkább - kitolódik a téli hónapokra.
2022. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az i influenza oltást is minden szezonban felveszem, ezt is.

Bár örülnék egy kombinált covid-influenza oltásnak is. Évi kétszer simán felvenném.


Kérném,ahogy eddig is kértem.

2022. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!