Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi a normális vércukorszint?

Mennyi a normális vércukorszint?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Három hete szültem, terhességi cukrom volt, előtte nem tudtam ilyen problémáról..de most szülés után elkezdtem megint mérni, és hát igencsak meglepett. Az éhomi az 4,9 volt de reggeli után ami persze nem diétás már egy órára 8,3 és még egy félórára rá 7,4 lett.. Ez nem magas kicsit? Megmaradhatott a cukorbetegség vagy még nem állt vissza a cukrom? Mennyi idő kell hogy rendeződjön? Most megint diétáznom kell szoptatás mellett?

2022. jan. 21. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A normális vércukorszint 3,9-6,1 mmol/l között mozog, éhgyomorra mérve, egy éjszakai koplalás után.
2022. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez magas, én így tudom hogy étkezés után sem mehet 8 fölé, és vissza kéne állnia 5 közelébe 2 óra elteltével.

Diéta, gyógyszer rendbe teszi, de mindenképpen menj orvoshoz.

2022. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!