Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több oltás is beadható ha a...

Több oltás is beadható ha a jelenlegi oltásom nem elfogadott Németországban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, oltás-ellenesek és vírustagadók kerüljenek, köszi:)

Szóval az a helyzet hogy tavaly megkaptam a két sinopharm oltást. Idővel kikerültem Németországba, a kérdésem az lenne hogy beoltathatom ujra magam itt kint elfogadott oltóanyaggal?

Köszönöm a váéaszokat,



2022. jan. 21. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2022. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Meg se kell mondani nekik.
2022. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Simán. Minden probléma nélkül.
2022. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2022. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha tudnám mi volt ami nem tetszett a válaszomban szebb lenne a napom 😂 első voltam.
2022. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
5-ös a válaszod szerintem teljesen rendben van. De van pár ember itt a gyakorin, akik sportot űznek abból, hogy mindenkit lepontoznak. Azt hiszik, most jól megmutatták, de csak azt sikerül bizonyítani, hogy mennyire szánalmasak. Én sajnálom őket, ha az életben csak ennyi örömük van, hogy itt a fórumom teljesen normális hozzászólásokat lepontoznak. Engedd el.
2022. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen, vagy Moderna vagy Biontech elfogadott biztosan, de valoszinü az Astra Zeneca is. A QR code nelkül nem mehetsz be sehova, csak elelmiszerüzletekbe, gyogyszertarakba. Ez a pontozasos rendszer meg csak Magyarorszagon van, es semmi ertelme abbol az okbol kiindulva, ahogy az elözö is irta. Nemetorszagban az ilyen forumokon nincs pontozas, es az emberek is kulturaltabban szolnak hozza.
2022. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Pontosan, szánalmasak a lepontozók, de hát ez az ő szintjük, nem kell velük törődni.
2022. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!