Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a február...

Mit gondoltok a február 15-től érvényes rendeletről, miszerint csak az minősül védettnek, aki be van oltva?

Figyelt kérdés
2 Pfizert kaptam, aki ugyanígy volt az milyen 3.oltást vett fel?

2022. jan. 23. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Eléggé vicces, hogy az se minősül annak, aki átesett rajta. Na, most mondjátok, hogy ez nemcsak a politikától, pénzről és a hatalomról szól.

Ja, konteósok...de megint nekik lett igazuk.


Sokan nem fogják kérni a 3.-at. Miközben egyes külföldi országokban, pl. Anglia, eltörölnék minden korlátozást.

2022. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jav. eltörölték
2022. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Itt is el kell törölni az összes korlátozást!
2022. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom, hogy a nép csúnyán át lett verve. Megint. De akik hittek a politikusoknak azok meg is érdemlik. A covid 5%-ban a vírus, és 95%-ban már politika és üzlet. Undorító az egész, de más témákkal is ez a helyzet.
2022. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%
Egyetértek vele, de azzal már nem, hogy csak a 3 számít.
2022. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két Pfizert kaptam, két hete csináltattam elenanyagszint-mérést, 15 ezer. Nem oltatom be magam harmadjára, ergo oltatlan patás ördög lettem..
2022. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem mondta, hogy csak az a védett. Csak annyit mondtak, hogy volna itt egy ilyen kártya, amit kérni fognak pár helyen és a megszerzéséhez ezek meg ezek a szabályok.
2022. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!