Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ADHD-S vagyok? Vagy mi a...

ADHD-S vagyok? Vagy mi a "bajom"?? Hosszú lesz, kitérek mindenre (többi lent) 25 éves nő vagyok..

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, gyerekkorom óta visszahúzódó csendes.. gyerekként voltak barátaim, kamaszkortól már nem... Szorongok egész nap, így a tanulást mindig később kezdem el. Miért szorongok? Mindig az van bennem, hogy ez nekem nem fog menni... aztán későn kezdem a tanulást, és szerzem be a rossz jegyeket.. de nem csak tanulással vagyok így, hanem pl ha megbíznak valamivel, félek.. így halasztom, és görcsölök hogy úgysem fog neki tetszeni... Stressz evő vagyok, stresszelni meg azért szoktam mert előre azon gondolkodom hogy mi lesz, mi fog történni. Sokszor kajálok ahelyett hogy csinálnám a dolgom... Sokszor azért nem beszélek mert (nem jut eszembe semmi mert túl görcsölöm magam) illetve ha nincs görcs akkor azért nem beszélek mert félek hogy rosszat mondok. Pszichológushoz járok szerinte szociális fóbiám van.
2022. jan. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Részben nálam is ugyanez, szorongás, halogatás, stresszevés, kajálok ahelyett, hogy nekivágnék... Én még nem voltam szakembernél, de amit olvasok erről, tényleg ADHD-ról lehet szó, nyilvánvalóan valami súlyosabb szorongással kombinálva.
2022. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dejóó.. és ez ellen lehet tenni valamit? Mert mikor tanulni kell olyat ami nem megy és muszáj mert vizsga lessz akkor sírva szoktam tanulni, közben ott a gondolat hogy nekem ez úgysem fog menni.
2022. jan. 25. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A szakember már diagnosztizált nem hiszel neki? Ez nem adhd szerintem, mégcsak nem is hasonlít rá. Hallgass a pszichológusodnak aki azt mondta higy szociális fóbiád van.
2022. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*pszihológusodra

Bocs az elírásokért

2022. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!