Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Astra zeneka II oltás után...

Astra zeneka II oltás után folyamatosan fáj a felsőkarom. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

52 éves vagyok és ez előtt semmilyen végtagom se fájt. Elmentem a házi orvosomhoz, aki egyenesen meglepődött, és elküldött az ultrahangra és ott megállapították hogy az izomnál valami vizes valami van. Azóta semmi hír, a házi orvosom egy kicsit se segít, hogy vajon még mitől lehet. Már lassan 5 hónapja fáj a karom, es tényleg nem tudom mit tegyek. Jobb karom, ahol beoltottak ott fáj.

Tudtok ez esetben segíteni? Vagy tapasztaltatok hasonlót? Előre is köszönöm



2022. jan. 28. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
halkítsd lejjebb az Astra zenekart a rádióban, a hangos zene tud fejfájást okozni huzamosabb idő után. Vagy autózzál kicsit az Opel Astra-val, vagy vegyél be rá valami tépőset... Rasta zeneca
2022. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

#1 Ez nem az a kérdés ahol illik poénkodni..



Pedig a háziorvosod kell nyaggatnod. Ő tud beutalót adni más kivizsgálásokra

2022. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem menj tovább, akár magánúton és vizsgáltasd ki. Nem normális dolog, ha 5 hónapja fennáll. Sajnos a házi orvosok nagy része csak legyint rá, mert nem tud mit tenni vele. Tudják, hogy az oltás miatt van de széttárt karokon kívül nem sokat tudnak adni, tisztelet a kivételnek!
2022. jan. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!