Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy van most a karantén...

Hogy van most a karantén kötelezettség? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Mától táppénzre vettek, lehet koris vagyok. Az orvos azt mondta mától számítva 7 nap. Ez tényleg így van? Vagy a tesztvétel napjától számítják?



S honnan veszik a tesztet lehet választani hogy vérből és garatból vegyék?


Mivel volt már hogy vették az orromból s köszönöm elég is volt. Felsértették az orrnyálkahártyámat s napokig vérzett utána.



2022. jan. 28. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Koris? Minek ezzel menősködni???!!! Koronás, koronavírusos vagy, basszus!


Amúgy a kori az tudtommal a korcsolya becéje. Lsd. "Szia Anya!Lemegyek korizni/görkorizni a barátnőimmel.Majd jövök!Puszi".

2022. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Na de mi értelme annak, hogy lemegyek koronavírusozni?


Kérdező: A tünetektől kezdve (amiről az orvos is tud) 7 nap. Teszt tök mindegy mikor van, van olyan, hogy nincs is.

2022. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.Ha átestel már ezen a viruson akkor tudhatnád hogy nem menőznek az emberek. Én ezt adtam neki ezt a nevet mert nem érdekelt ezidáig ez az egesz nyavalya.Ezt a gúnynevet vagy szleng nevet adtam neki. Én ezután is így hívom s nem menőzésből.
2022. jan. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!