Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltásellenesség valódi oka...

Az oltásellenesség valódi oka kizárólag a rendszer elleni lázadás?

Figyelt kérdés

Vannak "meghalt a fél baráti köröm, de akkor sem oltatok" típusú emberek is, sajnos nem kevesen. Ők vajon belül mélyen kizárólag azért csinálják ezt, mert a rendszer ellen vannak? Vagyis ha a kormány tiltotta volna az oltást, akkor meg azért menne a tüntetés, hogy "nekem ne mondja meg senki, hogy én nem kaphatok ugyanúgy mint az osztrákok és én már csak azért is oltatok!"

Teljesen mindegy, csak ellenszélbe lehessen állni?



2022. jan. 30. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2022. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem, csak sok a botrány, túlzott a kontrol, és "feltünő a hiénázás" körülötte.


Az meg számomra kész vicc, hogy nem lehet rá simán kapni vénynéküli gyógyszert, ha valóban ekkora a globális veszély!

2022. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Amit írtál az nettó hülyeség..


Lehet hogy van egy két ember aki emiatt, de a nagy többség fél a vakcina káros hatásától és emiatt nem oltat.

2022. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Minek ez a pcr ozás meg tesztelgetés? Miért fizetős?


Dobják ki a tablettát mint az algopirint aztán aki szarul van beszedi!

2022. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem!


De a mellékhatásokért nincs felelős!


Meg feltűnően erőltetett,mint az egész járvány!

2022. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem, hanem az a felemás helyzet, hogy nem hozzáértő orvosi szaktekintély irányítja az egészet, hanem belefolyt a politika és a farok mozgatja a kutyát. Akik az egészet a nyilvánosság előtt hivatalosan képviselik, azok nem az igazi szakmai hozzáértők, hanem addig alig ismert valamilyen egészségügyi hivatal ismeretlen nevű vezetője (főnéni), elsősorban állatokhoz értő állatorvos és főként a politikai-katonai vonal valamelyik kinevezett (szakmailag inkompetens) embere, aki láthatóan meggyőzően beszél, de fingja nincs az egészről.
2022. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem ! Én és rengeteg ismerősöm azért nem oltatjuk be magunkat, mert teljesen felesleges. Voltunk már covidosak és nem volt valami nagy szám. Simán túléltük, méghozzá lélegeztető és kórház nélkül. Rengeteg ellenanyagunk van. Nekem 8 hónap elteltével is. Egyik tesómnak meg másfél éve. Mi a faroknak oltassuk be magunkat mindezek fényében ? Érdekes módon eddig jó volt a szerzett immunitás is, hirtelen találták ki, hogy csak az oltás a mindenható. Egyébként nem egy oltott ismerősömnek lett tőle súlyos szövődménye. Ugyanúgy covidos lett szintén nem egy.
2022. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Baromira aljas a betegség lefolyása, és terjedése is értem én mert átestem már rajta, még vért is köptem (CT-ztek is), de ez az oltási kártyával szivatás, meg szankciók felháborítóak, és értelmetlenek is!

Mert nincs jelentősége kinek van kártyája kinek nincs vagy mikor jár le.


Inkább KÖZHIGIÉNIÁRA KELLENE KÖLTENI!


A Díszpolgármester Budapesten még a faleveket se szedette össze, hömpölyög a kutyaszar az utcákon már egy éve! DE A KÁRTYA FONTOS !


Ilyenkor hol az ANTSZ? HOL AZ ÁLLAM?

Börtönbe záratnám az ilyen Főpolgármestert! KÖZVESZÉLYES!

2022. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sosem lesz, hogy mindenki elégedett minden döntéssel, amit politikusok hoznak. Ha nehéz lenne hozzájutni az oltásokhoz, akkor biztosan lennének olyanok, akik emiatt utcára mennének. De kétlem, hogy ők ugyanazok az emberek lennének, akik a kötelező oltás miatt mennek tüntetni.

Én nem vagyok rendszerellenes, még sosem voltam tüntetésen, a politika nem igazán érdekel. Az oltásokkal kapcsolatban várakozó állásponton voltam az elején. Aztán jöttek sorban a hírek ilyen meg olyan újonnan felfedezett mellékhatásokról, halálos áldozatokról. Azóta úgy vagyok vele, hogy akkor sem kellene az oltás, ha fizetnének érte. Ha azt mondanák, hogy mostantól csak egy bizonyos csoport kaphat oltást, amibe én nem tartozom bele, nem izgatna a dolog.

2022. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2022. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!