Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás házilag?

Anyajegy eltávolítás házilag?

Figyelt kérdés
Van egy lógós barna anyajegy az oldalamon, bőrgyógyászatra lehetetlenség bejutni, de olyan szinten zavar hogy mindenféleképpen leakarom szedetni. Ahol én élek ott a bőrgyógyászhoz bejutás kb 1 év és még akkor sem biztos h csinálnának valamit, anyam nem hajlandó időpontot kèrni, mert szemelyesen kell. Én meg diák vagyok és a magánbőrgyógyászra semmi pénzem, ezért ha van rá mód, hogy eltávolítsam otthon akkor szeretném kipróbálni.
2022. jan. 30. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha bele akarsz halni, csak bátran...


De elmondom, hogy az elrákosodás elég csúnya és hosszú betegseg...

2022. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Diákmunkával pár nap alatt összeszedhetnéd a pénzt a magándokira.
2022. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem igaz h egy év múlvára adnak időpontot!

Hol van ez, kérdező??


Online is lehet időpontot foglalni.

2022. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ah hagyjatok már a rákkal meg az ilyenekkel egy kisebb sebből is lehet ràk, bármiből lehet rák, vagy bőrgyógyásznál esetleg kivàgásnál vérmérgezés, kreatív ötleteket akartam hallani, mindenben fellelhető a halal, barmit teszünk bármit cselekszünk talán egy méterrel közelebb jutunk a megsemmisülésünkhöz, mikrózod a kajadat? Lehet éppen táplálod a rákos daganatot a fejedben, az emberi butaság, az orvosok, hülyeseeeeeg, az egész egy nagy f@szság, 50 ezreket dobjak ki a rohadt bőrgyógyásznak? Etesse a pofáját az aki már összelopta magának azt a pénzt, és nem, nemtudok elmenni diákmunkàra, lélegezni sincs időm a suli mellett mert fél 5 kor kell kelnem és vannak napok amikor este 6-ra érek haza.
2022. jan. 30. 21:59
 5/18 anonim ***** válasza:

Első! Az elrákosodásnak a sérüléshez semmi köze nincs! Ez egy régi hülye tévhit.


Nekem volt olyan balesetem, hogy egy anyajegy is lerepült. Akkor rákérdeztem a kórházban erre. Megnyugtattak, hogy hülyeség, nem lesz semmi baja

. Igazuk lett, azóta visszanőtt, ugyanolyan, mint előtte.

2022. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak személyesen lehet foglalni? Én tegnap foglaltam online az sztk-s bőrgyógyászatra. Ugyan csak március végére volt idöpont, na de 1 évet szerintem sehol se kell várni.
2022. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

4. Akkor vágd le bugylibicskaval, ne lacafacázz..

Ilyen ertelmi szinten nincs mit magyarázni...

2022. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Volt egy ismerősöm akinek durva kiütései nőttek és elment időpontot kérni a bőrgyógyászhoz és év végére kapott.. de valószínűleg mire bejut a bőrgyógyászatra a kiütései elmúlnak. Igen, léteznek ilyen extrém dolgok.
2022. jan. 30. 22:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még megpróbálhatnád személyesen te is. Nem kell anyádnak kérnie.
2022. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De nincs időm
2022. jan. 30. 22:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!