Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A futás segíthet abban az...

A futás segíthet abban az esetben,ha nagyon stresszes,depressziós vagyok? Elsősorban az egészségem miatt van. Fülzúgással küszködöm,tudva,hogy nagyon kevés esélyem van arra,hogy egyszer rájön valaki,hogy mitől van.. Orvosról,orvosra járunk.

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon sokat segítenek nekem,de ők is tehetetlenek. Újabban a fejfájásom is állandósult. Mindenben a rosszat látom. Nem tudom mivel tudnám legalább csak enyhíteni a panaszaim,és valahogy visszatérni a valós énemhez. Mert az már régóta elveszett bennem.

2022. febr. 14. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Persze, nagyon sok jótékony hatása van, szerintem próbáld ki! 🙂
2022. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laura Horváth válasza:
46%

Szia! Igen mindenképp kezdj el futni és mozogni. Az egy jótékonységi futó youtube csatornáján sok hasznos infót fogsz találni. Én még javasolnám az önfejlesztő videókat, summitokat, könyveket is.

Ha gondolod szivesen küldök pár videót csak keress meg instán.

A nevem laura.izabella.horváth

(Ha más olvassa ő is megkereshet.)

2022. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

'Ha minden nap eljársz futni nem lehetsz depressziós.'


Ha egy állatot stressz ér elfut és kerüli a hasonló szituációt. Te egy munkahelyen, pl. nem tudsz elfutni, ha stressz ér és vissza is kell menned utánna is. Könnyen kialakul a betegségek lelki háttere. Önmagától a test nem betegszik meg, nem lesz tüneted. Sajnos a nyugati akadémikus orvoslás csak tüneteket kezel, nem a kiváltó okot. Ha csak nem baleset történt mert ebben az esetben a kiváltó ok. megvan. De ez a ritka kívétel.

2022. febr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!