Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire furcsa, ha zuhanyzásk...

Mennyire furcsa, ha zuhanyzáskor nem a talpaimat, hanem a fenekemet hagyom utoljára?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy fentről lefelé érdemes zuhanyozmni, de nekem sokkal természetesebb, ha nem pont így megyek sorba, hanem bekenem tusfürdővel magam az intim részeket kivéve, aztán leöblítem magam, majd külön a végén megmosom egy illatmentes szappannal a szeméremdombot és a fenekemet, és leöblítem azokat. Ez így mennyire higiénikus?
2022. febr. 14. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nna.. A vacsora elején már nem kell tovább ennem..


Teljesen mindegy. A lényeg hogy mosd meg. A sorrend nem számít.

2022. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ezt tényleg meg kell szavatatni? Csináld, ahogy jól esik.
2022. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer mosod meg magad tisztálkodószerrel:-o? Hamar bebüdösödhetsz hallod, sorrendtől függetlenül.
2022. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

teljesen mindegy.

Csak arra figyelj, hogy a törölköző ne seggből szájba menjen

2022. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi probléma. Megmosod, megtörölközöl. Ez fontos.
2022. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Zuhanynál teljesen mindegy. Kádfürdőnél nem mindegy, hogy ne a feneked mosd előbb és utána ugyanabba a vízbe az arcod.

Amúgy én is zuhanyozni szoktam és lentről haladok felfelé. Valahogy így alakult ki.

2022. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!