Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanastól amely begyógyult...

Pattanastól amely begyógyult már,ha véletlenül lekapartam koszos kézzel,kaphatok fertőzést?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok hülyeséget ír a net és nagyon hülye a kérdésem, bocsi emberek,de tudni szeretném.😅

Azt olvastam a neten , hogy nem szabad pattanast kinyomni. A füllem mellett, volt valaha egy pattanás de már meggyógyult és egy kicsi golyó volt, belekaptam koszos kézzel és a belseje kijött. Mivel már nagyon ki volt szaradva, nem geny jött ki, hanem egy kis golyó beszaradt geny/pattanás mag(vagy hogy fogalmazam meg) és nem verzet a seb.



2022. febr. 16. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
igen
2022. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi probléma, mert a pattanás már maga egy fertőzés. Ha az immunrendszer jól működik, akkor ilyesmi miatt nem lesz súlyos fertőzésed.
2022. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 nem azt kérdezte, hogy súlyos fertőzése lehet-e.
2022. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, akkor max azt erhetem el , hogy több pattanás jönn ki vagy esetleg ugyanott?
2022. febr. 16. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 5% az esélye h elkapod.
2022. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Max begyullad, nemwsz bajod
2022. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. febr. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!