Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes-e ezzel orvoshoz...

Érdemes-e ezzel orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat vagyok rosszul, amikor utazom. Buszon illetve vonaton, ha nincs ülőhely, mert sokan vagyunk. Kétszer ájultam eddig el, mindkét alkalommal erős mellkasi fájdalommal indult, majd pár másodpercre elvesztettem az eszméletem. Ezek után nyilván átadta nekem valaki a helyét, de a látásom továbbra is homályos volt, teljesen leizzadtam, és öklendeztem...de nem hánytam.

Mostanában csak az fordult elő, hogy a torkom kezdett beszűkülni, mintha be akarna záródni.


A kevés levegő miatt hőgutára gyanakodtam, de az nem hiszem, hogy magyarázat a mellkasi fájdalomra.


Érdemes ezzel valamit kezdeni, vagy csak én reagálom túl? Kicsit zavaró, hogy minden hétvégén emiatt is aggódnom kell:S


23L


2010. szept. 11. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj csak el dokihoz, ezek komoly dolgok!
2010. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Ez bizony pánikbetegség, amit lehet kezelni. Viszont kezelés nélkül nem fog magától elmúlni, csak rosszabbodik.
2010. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy alig eszel? (Bocs, de az anorexiások szoktak összeesni, homályosan látni az éhségtől). Ha nem, akkor mindenképp orvos mondja meg, hogy mit kell tenned.
2010. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!