Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélféreg ellen citromlé és...

Bélféreg ellen citromlé és fokhagyma? (Több lent)

Figyelt kérdés

Na hát sziasztok!

Bélférgem van kb 3 napja,és mivel külföldön vagyok nemtudok gyógyszert íratni stb

Tudtok ajánlani bélféreg ellen ételeket?

A fokhagymáról tudok, ma ettem egy gerezdet, ez valószínűleg nem elég, mennyit kell egy nap alatt enni belőle?

A másik a citromlé, tényleg féreghajtó hatása van vagy mi? Ittam tegnap egy fél decit, vízzel higítva, és ma is ugyan annyit reggel.

A tökmagot láttam még, abból is ettem tegnap, bár szerintem az is kevés volt xD

Mindig akkor jön ez a hülye giliszta mikor boldogság vaaaan istenem elegem van, nagyon hálás lennék ha írnátok, köszönöm!



2022. márc. 11. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
De tudsz íratni! Feldobják felhőbe és kiválthatod eu-n belül! Vagy kint mész be orvoshoz.. a fokhagyma jó, de meg tudsz enni belőle napi 2 kilót? :D
2022. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Fúj! :( Én ilyen népi bölcsességekben nem bíznék. Ha a gyógyszer nem opció, többszöri alapos beöntéssel ti tudnád őket mosni, de annak is van hátránya.
2022. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Egyet is alig tudok, úgy ég tőle a gyomrom hogy sírok xDDD az a baj hogy en eun belül vagyok, és orvoshoz menni itt... Hát nem nagyon szeretnék

2. Eeeejhhh igaz talán, de az nem a legbiztosabb gondolom

Hát

2022. márc. 11. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Húzzál már el orvoshoz, mi nem világos? Igen, drága lesz! De nem múlik el egyik módszertől sem és folyamatosan fertőzöl másokat!!!
2022. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!