Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Poszt covid tünetek vagy...

Poszt covid tünetek vagy esetleg más lenne?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt voltam covidos és kb 5-6 hete előjönnek néha fájdalmak különböző helyeken. Volt hogy egy hétig a lábam fájt, jellemzően a jobb, de ezek ilyen vándorló fájdalmak voltak, szinte nem volt olyan pont ahol egyszer kétszer ne fájt volna. Most pedig pár napja a derekam valamint feljebb a gerincem és a lapockám (inkább a bal oldalon) általában egy pontban fáj. Egyébként jellemzően fekvéskor fáj egy darabig aztán enyhül és felálláskor továbbá üléskor, de mindig enyhül. Ehhez párosul a néhány hete szintén előjövő mellkasi fájdalom ami általában bizonyos testtartásokban jön elő, pl lehajolás nyujtózás vagy ilyen görnyedt pozícióban. Van hogy a bal oldalon van hogy lejjebb a szegycsont alján és van hogy a bal oldali bordáknál. Ezek annyira nem zavarnának ha nem lenne néha nehézlégzésem, ami egyébként lehet a szorongásnak és a stressznek tudható be mert volt hogy úgy éreztem hogy nem tudok elég nagy levegőt venni és ettől bepánikoltam picit. 1 hónapja volt vérvétel, az rendben volt és a kardiológus is mindent rendben talált csak azt emelte ki hogy izgulékony vagyok és ilyenkor értelemszerűen könnyen fel megy a pulzusom. Oxigénszintem nem ment 95% alá. Poszt covid lenne és esetleg emiatt kialakuló pánikrohamok?

2022. márc. 19. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy talán bordaporc gyulladás?
2022. márc. 19. 13:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, hipochondria. Üdv a klubban.
2022. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!