Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magasabb?

Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez leginkább genetika, és nem sok dolgot lehet tenni, de nincs valami ami segítene, hogy magasabb legyek? 160cm vagyok, lány. Anyum 170-171cm, apum 186cm. Bátyám is olyan 186-187cm körül van. Szóval nem alacsony a család. Nagyjából 2 éve nem növök, max 2-3cm-t nőttem az utóbbi 2 évben. Van esélye annak, hogy még növök? Kiskoromban mindig a magas gyerekek közé tartoztam, 3. voltam a tornasorban is. És most, mindenki magasabb nálam az osztályban talán 1-2 embert kivéve. Az osztálytársaim szinte mind 170cm felett vannak, én meg abban sem vagyok biztos, hogy a 160cm-t elértem. Nagyon szeretnék olyan 168cm körül lenni legalább.
2022. márc. 20. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8

Férfi vagy nő vagy?

2022. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5%
A 160 szerintem is ideális. De ha mindenáron nőni próbálsz, aludj sokat és egyél sokat, különösen fehérjét és kalciumtartalmú ételeket.
2022. ápr. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!