Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Advil és Algopyrin együtt...

Advil és Algopyrin együtt szedhető? Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Fejfájásra az Advil szokott nekem hatni, Algypyrin nem, viszont menstruációs görcsöknél meg pont fordítva, Algopyrin Nospával hat (1 nospa forte + 2 algopyrin), Advil sehogy se. Viszont most fáj a fejem és a méhem is, ha veszek be Advilt és Algopyrint is, abból lehet probléma?


Egyiket se szedem rendszeresen



2022. márc. 27. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A dr.info interakciós vizsgámat 3-as szintre jelzi.


[link]


"A gyógyszerek között fennálló kölcsönhatás miatt ezek együttes szedése nem javasolt."


Ez még nem olyan súlyos, de 3-as szintes jelzésnél már nem ajánlott bevállalni a ezt a kombót.

(Jobb lenne keresnél valami mást, amivel egyáltalán nem kerül interakcióba.)

2022. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én fejfájásra és menstruációs fájdalmakra is ugyanazt szedem: Drotaverin (nospa olcsó változata) és Ibumax (ibuprofent tartalmaz). Nekem ez így hat fejfájásra, kivéve ha kihányom, mikor a migrénhez jár a hányinger 😬 Persze, attól, hogy nekem hat, még nem jelenti azt, hogy neked is fog.
2022. ápr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!