Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan aki soha nem tud...

Van olyan aki soha nem tud rászokni a drogokra, pedig próbálgatja őket?

Figyelt kérdés
Csak kérdezem.

2022. márc. 28. 13:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindenki függő lesz?
2022. márc. 28. 13:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz mindenki függő de nagyon sokan igen. Kell egy erős személyiség hozzá, meg nyilván nem intravénásan kell használni valami keményebb drogot, mert az fix, hogy első alkalomtól. Kell egy erős személyiség hozzá, meg az se mindegy, hogy miért akarod próbálgatni. Én drogos társaságban nőttem fel, nagy részük súlyosan függő. Nem mindegy, hogy milyen drogot, és milyen célból. Tájékozódni kell, hallucinogének, fű esetleg meg tudnak maradni próba szinten. Esetleg az eki havonta, de a porokat speed, kokain, heroin, meg az intravénás használatot nagyon kerülni kell szerintem. Ott lehetsz bármilyen erős rákapsz.
2022. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az összes dizájnerdrogot is messziről kerülni kell, rosszabbak, mint a heroin.
2022. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy valaki annyira egeszseges belso vilaggal rendelkezik hogy nem szokik ra a fentanylra sem vagy a kristaly meth re sem. DE: Akarod te leelni ugy az eletedet, hogy a valaha volt leggyonyorubb elmenyed nem a gyereked szuletese (vagy akarmi mas jelentos neked) hanem egy szippantas vagy fecskendezes volt?
2022. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Vannak akik nem szoktak rá, de ők pl valóban nem is lövik be magukat.

Én amint kipróbáltam az intravénás szerhasználatot, azóta esélyem sincs a függőségemmel szemben. Nyilván akik belövik magukat azok már eleve függők, de a lövés egy más szint (legalább 5x-re növeli a függőséget).

2022. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Kb annyi az esélye, mint a lottón nyerni. 0.
2022. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!