Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon bedrogoztak vagy valami...

Vajon bedrogoztak vagy valami komolyabb probléma lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval szombaton voltam bulizni. Nem ittam túl sokat, de az hirtelen nagyon beütött. Nagyon sok mindenre nem emlékszem - ami eddig kb sose fordult velem elő…- ez már magában is furcsa. Tegnap nagyon rosszul voltam, egész nap aludtam. A mai napon pedig olyan, mintha nem is én irányítanám magam. Nagyon fura érzés és nagyon kétségbe vagyok esve. Lehet, hogy bedrogoztak és annak a hatása ez? Illetve ha bárki járt már így akkor mit érdemes ilyenkor csinálni? A kórházba ha bemegyek akkor nem fognak hülyének nézni?

Elnézést, ha nagyon fura a kérdés, de kétségbe vagyok esve. 25 éves vagyok, nem egy bulizós típus, de sosem történt mèg velem ilyen.



#drog #buli #Irányítás probléma
2022. ápr. 4. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igazából ha ez is történt, már nem lesz bajod. De bemehetsz a kórházba ha szeretnél.
2022. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőid vagy bárki, aki veled volt, mit modnott, hogyan viselkedtél? Történt valami szokatlan szerintük?
2022. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A barátnőim szerint szokatlanul csendes voltam, és többször is megjegyezték, hogy hatalmas a pupillám. (Ezekre sajnos én nem emlékszem.) elvileg a fájdalmat sem éreztem, amit többszörös csipkedéssel teszteltek. Felajánlották, hogy elvisznek a kórházba, de azt mondtam nem akarok menni.
2022. ápr. 4. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem történt semmi probléma, vigyáztak rád a barátnőid, akkor nagyon szerencsés vagy. Ha pár nap múlva sem érzed magad tökéletesen, akkor viszont orvossal beszélj, lehet valami más probléma van a háttérben.Ha pedig már most rosszabbodik az állapotod akkor menj kórházba inkább. Mindenképp legyen melletted valaki, ne legyél egyedül pár napig. Fogyassz rengeteg folyadékot (víz a legjobb).
2022. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy bedrogoztak.
2022. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha irreálisan kitágultak a pupilláid és a szokatlanságából adódóan meg is jegyeztèk akkor biztosan valami hangulatnövelőt kaptàl. Partydrog kizárva mert akkor olyan lettél volna mintha puskából lőttek volna ki. Szerintem ginát kaptàl és elrontották az adagolás vagy nem tudtàk hála istennek véghezvinni a tervüket ha nem történt semmi baj. Mellesleg a ginának teljesen más hatása van mint az alkoholnak, nagyon kis mennyiségben ugyan az de a pupillàid méretéből meg hogy sok minden kiesett abból kifolyólag nem keveset kaptál. Légy figyelmesebb ezentúl.
2022. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!