Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 100-as systolés vérnyomásra...

100-as systolés vérnyomásra mit mondott nektek az orvos?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit mondana? Teljesen jó,ha csak nem 150 valakinek az alap vérnyomása. 33 éve élek 80-100-as vérnyomással,anyám 56 éve él tartós 90-essel. Jól vagyunk.
2022. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Attól még alacsony.

Melegben rosszul szoktam lenni, amúgy nincs kifejezett tünetem, hacsak nem kell egyhelyben állni.

2022. ápr. 7. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem alacsony.. mindenki azt gon dolja,hogy csak a "tankönyvi" 120/80 a jó.. a 100 teljesen jó,ha ahhoz szokott a szervezet. Nagyon sok ember él 100as vérnyomással ( nővér vagyok 14 éve,kismillió vérnyomásmérésen túl).

Neked milyen az alapvérnyomásod? Mennyi vizet iszol? Sportolsz? Túlsúly van? Kv, cigi?

2022. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sportolok, vizet iszom szerintem rendesen, legalábbis mosdóra is kell járnom :D

Nincs túlsúly, se cigi, se kávé. Zöld tea, de az se mindennap (nem észleltem, hogy kifejezetten hatna rá).

2022. ápr. 7. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát egy egészséges,sportos fiatal vagy. Ehhez tökéletes a 100-as systole,ne aggódj. :)

Ilyen paraméterekkel megéled a 100 évet is.

2022. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Távolról sem vagyok egészséges és fiatal se túlzottan. ;)
2022. ápr. 8. 08:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor aggódd széjjel magad, és írd ki a 100.vérnyomásos kérdést :D nem igaz már, ezerszer le lett írva hogy semmi baja a vérnyomásodnak, nem tudod te mi az alacsony vérnyomás.
2022. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor mitől pilledek el melegben, fűtés esetén már 25 fokban, nyáron már 28-29 fokban?

Mitől lettem rosszul akkor is, amikor távolról néztük a tűzijátékot, szabadban voltunk és volt mellettem, ha 3 ember? És miért vagyok rosszul mindig, ha így és ennyit kell állnom?



Amúgy egyéb betegségekre gondoltam nem egészséges alatt, van annyi, mint a nyű, a diétája az egyiknek pont nem jó a másik ellen, a gyógyszere az egyiknek pont súlyosbíthatja a másikat.

2022. ápr. 8. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!