Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a légzés?

Miért fáj a légzés?

Figyelt kérdés
Szerda este ételmérgezést kaptam és egész éjjel hánytam és hasmenésem volt. Utána csütörtök reggel elmentem az orvoshoz, elpanaszoltam a bajaimat, kaptam egy injekciót és szerdán egész nap aludtam olyan reggel 9-10-től csütörtök reggel 7-ig. Miközben aludtam, volt hogy felkeltem 1-1 órára, de nagyrészt kanapén aludtam a jobb oldalamon. Csütörtök este, de inkább péntek reggeltől érzem, hogy ha mély levegőt veszek akkor egy picit fáj a szegcsontomnál. Ez nem az ételmérgezés miatt, hanem azért lehet, mert ugyanabban a pozícióban feküdtem majdnem 20 órán keresztül? És ha igen, akkor el fog vajon múlni? Volt valakinek hasonló?

2022. ápr. 9. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Lehet a sok hányástól kicsit kikészült a gyomorszájad, még össze is gömbölyödtél és nyomtad a gyomrod. Visszafolyt egy kis gyomorsav és az szúr. Ha tudsz egyél túlfőzött rizslevest, kerüld a savas ételeket, cukrokat, csokit éa valószínűleg magától elmúlik.


Ha nem, akkor refluxot nézess meg. De amúgy még izomláz is lehet.

2022. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azóta javult már elég sokat, de még mindig érzem. Úgy döntöttem keddig várok és ha addig nem jön teljesen helyre, akkor elnézek a dokihoz. Megnyugtatott a válaszod, hogy valószínűleg nem valami komoly :D köszi mégegyszer
2022. ápr. 10. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!