Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás után...

Anyajegy eltávolítás után meddig kötöztétek a sebet?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a varratszedes, és azt mondta a doki, hogy addig napi szinten cserélni kell. Kicsit kételkedem, jó e ez a bőrnek?
2022. ápr. 12. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeket kivágták zsibasztás alatt, nem varrták csak ragtapasszal voltak leragasztva. Pár napig vigyáznom kellett, hogy fürdésnél ne érje víz. A kisebbik a beavatkozás után soha nem fájt viszont a nagyobbik igen, de tűrhető volt.
2022. ápr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt, hogy napi egyszer fürdés után cseréltem ragtappaszt 2-3 napig

1. voltam

2022. ápr. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4-5 napig kötöztem. A bőrnek semmi baja nem lesz attól, hogy két hétig minden nap kötés lesz rajta.
2022. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha ezt mondta, akkor csináld így, nem lesz bajod tőle. Nekem volt nagy méretű basalioma műtétem, varrva is volt, de nem kellett soha kötözni, bár gondolom ez függ attól is, hogy hol van.
2022. ápr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És akinek gipszelve van lába, az lerohad?

Istenem

2022. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

5: te biztos nagyon okos, kulturált ember lehetsz. Van az a mondás, hogy ha nem tudsz jót szólni inkább jobb, ha csendben maradsz :D

2022. ápr. 12. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
6# te nem vagy a legélesebb kés a fiókban...
2022. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!