Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másfél hónapot kivárnátok...

Másfél hónapot kivárnátok hasogató fejjel? (nem fejfajass)

Figyelt kérdés
Ez egész más. Egy pontban hasogat hónapok óta. Még másfél hónap van hátra kivizsgálásig. Egész éjjel hasogatott, ilyen még sose volt korábban.
2022. ápr. 17. 14:24
 1/9 A kérdező kommentje:
3 honapja menstruációs zavarom is van
2022. ápr. 17. 14:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert vettél be?
2022. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmilyet, mint mondtam ez nem fejfájás, ezen az nem segít semmit sem.
2022. ápr. 17. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A hasogatás is fájdalom. Azért csak vegyél be valamit! Láss csodát: nem fogsz éjszakákon át szenvedni!
2022. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kezdetek kezdetén már vettem be te idióta
2022. ápr. 17. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit? Hányfélével próbálkoztál? Nem is csökkentette? A fájdalomcsillapító arra való, hogy csökkentse a fájdalmat. A hasogatás pedig fájdalom. Ez lehet migrén.
2022. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem így. Cuki vagy, de inkább most más válaszra várok.
2022. ápr. 17. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es Milyen választ szeretnél hallani?

Ha fáj a fejed, akkor vegyél be gyógyszert, ennél jobb tanácsot nem is kaphatsz, nem is értem, hogy számodra ez miért nonszensz ötlet.

Ha hónapokig kibírtad, akkor 1,5 még meg sem kottyan, amúgy meg ha van pénzed, akkor magánúton is csináltathatod a kivizsgálást.

2022. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megírtam hogy ezen az nem segít. Normális vagy hogy továbbra is nyomatod mint a másik idióta? Húzzatok már el. Kössz.
2022. ápr. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!