Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi csípett meg? Szúnyog vagy...

Mi csípett meg? Szúnyog vagy valami más?

Figyelt kérdés

Olyan mint a szúnyogcsípés,csak keményebb a közepe és kissebb.

Viszket,de ha megvakarom fáj,és sebes lesz,viszont utána megint viszket nagyon,és nehezen gyogyul,nem ugy mint egy normál seb.


Mi lehet ha nem szunyog?vagy valami más szunyogfata?


2010. szept. 16. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ártana tudni azt hogy mióta van neked ez a "csípés"(lehet hogy nem csípés), és hogy nem jártál-e olyan helyen ahol összeszedhetsz nem hétköznapi dolgokat..(erdő, állatkert), ha csak 1 sima sebféleség mint a szúnyogok után szerintem kenheted szúnyogcsípés elleni kenőccsel, de az is meglehet hogy valami megszúrt, és az a valami nem steril..
2010. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Éjjel csip meg,és egyre több van,azért gondolom hogy csípés,mert csak ott van ahol nem vagyok betakarózva,pl kézfejemen.


Nem jártam semmi extra helyen amugy.

2010. szept. 16. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha az csípés akar lenni akkor vagy mutáns szúnyog vagy szárnyashangya, jobbat nemtudok, gyakorlatilag minden lehet ami bejut a házba.. pl.: elefánt =)
2010. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pedig eddig nem féltem az elefántoktól:))


Hangyára nem is gondoltam,de párommal körbenézettem és az ágy mellett talált 3 pókot.

2010. szept. 16. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:

hát a közönséges szobapók úgytudom 1 nem is megy oda hozzád, 2 nem támad meg, túl nagy lennél neki élelemnek, 3 a marásának nincs hatása


javitson ki valaki ha tévedek

2010. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor passz...lehet mégis elefánt??:))
2010. szept. 17. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:

vagy talán rövidnyakú zsiráf :D de én a helyedbe körbenéznék mert nem kizárt hogy nem csípés volt az..


és nem, nemtudom mi lehet csípésen kivül.. akármi :D

mondjuk elefánt =)

2010. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huha micsoda veszedelmes állatok élhetnek itt:)
2010. szept. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!