Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az LSD+alkohol kombináció...

Az LSD+alkohol kombináció miért halálos?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 14:08
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem az, ez legenda
2022. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, nem is lehet olvasni ilyet sehol
2022. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Az LSD-től azt hiszed tudsz repülni, az alkohol miatt meg ki is próbálod.
2022. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 logikus :)
2022. máj. 2. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat hallottam hogy ha nagyon bevagy LSD-ve és kemény triped van akkor igyál rá alkoholt és enyhül vagy el is múlik. Ez igaz?
2022. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Ha be vagy papírozva nem is úgy hat az alkohol. Alig lehet érezni. Kb mintha spurira inna az ember.
2022. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaz az alkohol enyhíti a rossz érzéseket, ha Bad Trip van. Ezt leírták a Daath fórumon és sok más oldalon is. De a Trip nem múlik el
2022. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kalman.Mikorka ***** válasza:
87%
Az alkohol nyugtató hatása "lehoz" a tripről, tehát enyhíti vagy elmúlasztja az LSD hatását. Badtrip esetén hasznos lehet, ha nincs segítőd és nem tudsz kijönni a rossz gondolatokból. Pia helyett a niacint ajánlom.
2022. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz a kettő kombinációjából valami mérgezőbb anyag, szóval ilyen szempontból nem veszélyes. Ami inkább lehet kockázata, hogy amint fentebb is írták, az LSD mellett kevésbé érzed a hatását a fejedben a piának, viszont a testedre (májadra..) attól még ugyanúgy káros, és kiszárít. Tehát ha amúgy is hajlamos a fogyasztó a túl sokat ivásra, ilyenkor hatványozottan igaz ez és csúnya rosszullét lehet a vége.


Kis mennyiségben amúgy tényleg még jó is lehet nyugtató funkcióval, ha nem úgy alakulnak a dolgok. Fél bélyeg magában, vagy főleg fűvel akár 10-12 órán át is hatással lehet rád, és pl. nem tudsz aludni addig, mert pörög az agy - miközben ugyanennyi LSD + 6-7 óra múlva 2 sör és simán elalszik az ember.


Bár ha gondolkodósabb tripet akar a fogyasztó, akkor szerintem egyáltalán nem javasolt. Azért az alkohol csak tompító hatású főleg, zavaró hatást kelthet, hogy érezhetően visszaveszi az összefüggésekben, tisztán gondolkodást.

2022. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Többször hallottam hogy halálos ez a kombó... nem tudom már honnan :)

2022. jún. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!