Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres/vasas ízt érzek a...

Véres/vasas ízt érzek a torkomban. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt futottunk nővéreimmel a vonathoz hogy elérjük, mivel késésben voltunk és odakellett érnünk egy koncertre, hogy aztán órákig üljünk ott és várhassunk a kapunyitásig…

Lényeg a lényeg, kb 1-2 perce futhattunk (nem volt tul gyors futas, epp hogy annak lehetett nevezni), mikor elkezdtem érezni -megint- ezt a véres, vasas ízt a torkomban. (Emellett még jön köhögés roham, sokszor heves szívverés is bár ez szerintem normális). Ezt ekkor meg is említettem, hol ott sosem mondtam még el ezt, viszont mindig is éreztem évek óta már ha egy picit meg is erőltettem magamat edzés szempontjából. Nem tudom miért, de ezt teljesen normálisnak tartottam, hogy biztosan azért van, mert kifulladtam és ennyi. Viszont a nővéreim mondták, hogy ez nagyon nem oké, az egyik azt is mondta, hogy jelentheti azt, hogy vér van a tüdőmben, bár ezt azért nem hiszem. Utána néztem, nem találtam semmi normális választ erre a tünetre.

Még általános iskolás koromban is éreztem ezt, nem akarok hazudni nem emlékszem pontosan de szerintem ilyen 5-6-7-es lehettem mikor elkezdődött.

18 leszek egy hónap múlva így ez egy ideje már tart.

Emellett ha ez bármit is mondana még, iküreg gyulladásom van kitudja mióta, jelenleg műtétre várok. Ezt csak azért tettem hozzá, mert az egyik cikkben láttam, hogy ezt az ízt okozhatja orr melléküreg gyulladás is. Lehet köze van hozzá, nem tudom…

Valakinek esetleg van bármiféle ötlete, hogy ez mitől is lehet?



#betegség #Véres/vasas íz
2022. máj. 2. 20:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!