Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szagtalan szellentés nektek...

A szagtalan szellentés nektek is jó érzés?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem ha a fing büdös. Kellemetlenül érzem magam. Azonban nem szeretem magamban tartani sem. Kitaláltam, hogy eldobom a WC papírt és bidére váltok.


Eszméletlen jó érzés, hogy nem kell többé környezetet szennyezve WC papírt venném és kimosom magam. A víz sugás maximális teljesítménye lehet akár olyan erős is, hogy behatoljon az ánuszomba. Amióta rájöttem, mindig így mosok feneket.


Nő létemre (igen, nő) nem tudom szebben kifejezni magam mint, hogy azóta nem büdös a szellentésem. Nem vagyok orvos, hogy megmondjam miért tudományosan, de feltételezem, hogy azért mert nincs milyen salakon át mennie a levegőnek így nem lesz büdös. Azóta bátran szellentek akár a buszon is.


Támadó kommenteket kérlek ne, csak vélemények érdekelnek.

Köszike



2022. máj. 4. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy idióta vagy, méghozzá két okból.

Egyrészt mivel az elméleted csak akkor volna igaz, ha folyamatosan beöntéseket is végeznél, mivel csak akkor nem haladna végig salakanyagok között a levegő, ha folyamatosan teljesen üresek volnának a beleid - ezt pedig egy ánuszmosással nem tudod elérni.

Másrészt pedig mivel sikerült a férfiak egészsége kategóriát kiválasztanod nő létedre...

2022. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Emberek - egészség menüre mentem. 🤔
2022. máj. 4. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis teóriat gyartottal magsdnak, nemsokára fetis lesz belöle...
2022. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a szagos is kellemes ha végre kijön, de nem a buszon, ott elengedni elég kulturálatlan dolog.
2022. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hehehe kiégtem hogy ezt pont egy nő írta, szerintem elég fiatal lehetsz még, mondjuk az én korombeli, vagy még fiatalabb, 2000-es évekbeli születésű! Amúgy ha jó külsejű lány/nő lennék akkor (is) mindenképp elfogadnám valamennyire a saját fingszagomat, meg a fingásaimat is, jó persze a lényeg az hogy be ne fossak miatta, de wc-n ülve, és kádban a legjobb pukizni! 😂😂😂 Meg persze nőként azt is kipróbálnám, hogy egy nagyobb fingásnál a seggemre húzom a takarót, és úgy engedem ki bátran! 😁😁😁
2022. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!