Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Lassan egy fél éve, ettem egy kínaiban. Nagyon fura íze volt a kajának, a felét meg se ettem, inkább otthagytam. Után még aznap este elkezdett fájni a hasam és az, de nem nagyon foglalkoztam vele. A következő napokban azt vettem észre, hogy ha éhes vagyok nagyon fáj a hasam (főleg éjszakánként, akkor mindig fel is ébredtem rá) és étvágyam sincs nagyon.


Ez körülbelül egy hónapig ment így, hogy fájt a hasam, étvágytalan voltam, nem igazán tudtam normálisan enni. Elmentem háziorvoshoz, ő felírt nekem savcsökkentőt. Azt 2 hétig kellett szednem, de utána még kevesebbet tudtam enni és még folyton hányingerem is lett. Visszamentem az orvoshoz, aki elküldött gyomortükrözésre. Ott megállapították, hogy gastritis erosivám van, amire fel is írtak egy gyógyszert, hogy szedjem nagyjából 2 hónapig.


Szedtem is azt rendesen és el is múltak 1 hét alatt a panaszaim. Azonban mire nagyjából 1 hónapja szedtem a gyógyszert, más problémám lett. Elkezdett menni a hasam hetente többször. Sokkal többször kellett WC-re járnom, mint korábban és folyamatosan puffadtam, teljesen mindegy volt mit ettem. Az is feltűnt, hogy sötétebb színű lett a székletem. Miután abbahagytam a gyomromra szedett gyógyszer szedését némileg javultak a panaszok. Kevesebbet megy a hasam, kevesebbet puffadok, cserébe többet fáj a hasam. És még mindig elég sötét színű a székletem.


Mi lehet a problémám szerintetek?



2022. máj. 4. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy gasztrós doki szívesen válaszolna de itt senki nem fog
2022. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!