Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen marad a lábam komoly?

Ilyen marad a lábam komoly?

Figyelt kérdés
Szóval kezdem azzal h 20 éves nő vagyok.. a jobb lábam nagyobb mint a bal..lehet érezni a különbséget elég rendesen fogasban..a bal lábam jó feszes és izmosabb is a jobb pedig lötyögősebb..edzek is rendszeresen edzoterembe járok heti 4-5× futopadot használok és meg ha csinálok akármilyen láb gyakorlatot valami gépen valamiért nem érzem q jobb labamba azt h bemelegedne az izom ellentétben a bal labammal..és ezt nwm találom normálisnak mert m2 vel edzek.. persze van narancsborrel is rendesen gondom (kb 15-18kg) között szeretnék leadni( nem vagyok túlsúlyos.eleg jól nézek ki ahhoz képest h 75kg vagyok (méretre gondolok ) remélem ha ennyit leadok akkor azis eltunik.. lehetséges h valami zsír szöveti problémám van a jobb labamba? Mert mem formálódik és gyakran is látom q lila foltokat a lábamon. Csak úgy magától..

2022. máj. 6. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen menj orvoshoz vele.
2022. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: gerincferdülés csinál ilyet (oldalra is "kitérhet", nem kell, hogy "púpos" legyél, elég pár milliméter). egy röntgen kell, hogy lássák, hogy hol a gond, a gyógyuláshoz otthoni torna és úszás.
2022. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A folt jele nem jol hangzik, menj orvoshoz.

Nekem is felemas a labam. Viszont az egyik kicsit hajlamos bevizesedni. És hát igy valahogy nagyobb lett az izmom is

2022. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet az sok mindentől, lehet csak anatómiai dolog, lehet attól, hogy rossz az edzési terv, lehet nyirok keringési zavar, stb. Szerintem ha nem változik, érdemes lenne szakemberhez menni vele.
2022. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!