Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ha 23 évesen napi 8...

Mi lehet ha 23 évesen napi 8 óra munka után kb. beesem az ágyba?

Figyelt kérdés
Nem alszom el, de hataérek fél5 és tusí, be az ágyba pihi.Mindig is nagy alvós voltam, este 9kor fekszem. A meló óta viszont mégfáradtabb vagyok.

2022. máj. 8. 20:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2022. máj. 8. 20:49
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen huszonpár éves koromban nekem is ez volt, állandóan nagyon fáradt voltam. Aztán elmúlt. Sportolsz valamit?
2022. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
8 óra mi? Irodában ücsörögsz vagy pl. árufeltöltést csinálsz?
2022. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mikor sportolnék? Vezetést hazafelé még kibírom, este nem lennék már képes edzésre menni.

Volt, hogy mentem, akkor is fáradt voltam, nem kockáztatnék egy karambolt.


Irodában ücsörgök.

2022. máj. 8. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
A napi munka okozta stressz (illetve feszültség) hirtelen oldódik, leesik a vérnyomás és ez okozza. Ha az ember olyan életritmust alakít ki, amelynél nincsen ilyen hirtelen változás, akkor ez áthidalható.
2022. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
De ücsörgesben pont hogy nem fáradsz el... kellene nekex napi sport h .ne tunyulj el
2022. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Lehet terhes vagy.
2022. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha most kezdtél el dolgozni teljesen természetes, a munka, a hely, emberek annyi új impulzus, amit idő megszokni. Pár hónap után, ha rutinná válik sokkal kevésbé leszel fáradt.
2022. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Ülőmunka után szerintem jót tenne otthon egy ki mozgás, az képes felfrissíteni. Mosd meg hideg vízzel az arcod és tornázz otthon. Nem a kifogásokat kell keresni. Én is ülőmunkát végzek, megváltás, ha mozoghatok utána.

Sőt ott a hétvége. Akkor sincs időd kb. fél órás mozgásra?


Az egésznapos számítógépezés lefáraszt, jobb ha óránként beiktatsz egy kis pihit a szemednek és addig is felkelsz és mozogsz egy kicsit.


Javaslom a szemtornát.

2022. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!